Kolekcjonerstwo

Nowy pojazd z ROTS

GalacticHunter

Niedawno serwis GalacticHunter opublikował zdjęcie nowego pojazdu wraz z pilotem, którego zobaczymy w Zemście Sithów. (Spoiler):

Chodzi o ścigacz oraz szturmowca-klona, który wyglądem przypomina scout troopera, znanego z Powrotu Jedi. Co ciekawe postacie różnią się jedynie kolorem. Zielona zbroja klona-scouta z ROTS i biała scout troopera Imperium mają niemal identyczny wygląd. Główną różnicę stanowi sam ścigacz. Otóż ten z ROTS jest bardziej masywny i opływowy, niż ten dobrze wszystkim znany z ROTJ.
Klona-scouta na ścigaczu zobaczymy zapewne w scenach bitwy na rodzinnej planecie Wookie`ich. Jako potwierdzenie odsyłamy do tego newsa>>> o zestawie z klocków Lego. Co ciekawe w owym zestawie można spostrzec Mace`a Windu na Kashyyyk. Musimy jeszcze trochę poczekać, aby się przekonać czy ten Mistrz Jedi pojawi się właśnie w tym miejscu w filmie.
Dodatkowo ta informacja>>> potwierdza także spoiler o tym, iż na rodzinnej planecie Wookie`ich pojawi się nie tylko sam Yoda ale również Luminara Unduli.
(Koniec Spoilera)

Zdjęcie nowego pojazdu z Zemsty Sithów prezentujemy tutaj.Tagi: Hasbro (593)

Komentarze (14)

Darth Maul ty masz naprawde nie po kolei w głowie... Niektóre moje figurki mają po 7 lat a są w idealnym stanie! Jakbym je dopiero z opakowań wyjął!

to samo co reszta figurek kupisz i po 2 dniach sie rozleci albo farba sie zetrze

Nadiru Radena -> Aha... jesne... to ze "they are the masters!" widac zwłaszcza na Endorze...

Białe zbroje są po to by pokazać wrogom, że "we are the masters!"...

Co ty wygadujesz JediKing?! To nawiązanie do OT! Myślisz że nie byłoby nowych pomysłów? Nie rozsmieszaj mnie...

JediKing --> Czy nawiązania do ST, i tym samym zjednolicenie świata, można nazwać brakiem pomysłów? Nie sądze.

A moze zbroja jest biala, bo scout trooper's w wolnych chwilach jezdza na nartach? Generalnie biala zbroja nie ma sensu, bo nie ma raczej walorow maskujacych, ale co z tego? Co to prawdziwa wojna?:P

jest ten caly scout trooper

tak to jest jak sie nie ma nowych pomysłów :/ ale i tak mi sie podoba

Ładne. Co prawda nie rozumiem po co zmieniać zieloną zbroję na białą (może jest gdzieś biała dżungla?), ale zestawik fajny.

nie podoba mi sie że ten speeder jest ładniejszy od tych z ROTJ ;P a co do koła to zapewne jest to jakaś cześć co tylko na tym zdjęciu je przypomina :)

Naciągnięcie? Chyba nwaiązanie :P:P:P:P:P

Ech, znowu naciąganie do OT...

Czy ja tam widze z tyłu koło?!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.