Świat Filmu

Złote Globy 2005

Film.onet.pl

Film.onet.pl donosi:

W Los Angeles zostały wręczone Złote Globy. Najlepszymi filmami 2004 roku według Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej są "Bezdroża" - komedia o przyjaźni i piciu dobrego wina oraz "Aviator" - biografia Howarda Hughesa, genialnego wynalazcy, milionera i producenta. Nagrodę odebrała również Natalie Portman za drugoplanową rolę w dramacie "Bliżej".

Warto również napomnieć, że do tejże nagrody, w kategorii "Najlepszy aktor w dramacie" nomonowany był Liam Neeson, znany nam z roli rycerza Jedi Qui Gon Jinna. Przegrał on jednak z... Leonardem DiCaprio.Tagi: Liam Neeson (205) Natalie Portman (361) Złote Globy (15)

Komentarze (13)

Neimoidian ma racje, DiCaprio wbrew pozorom jest dobrym aktorem i ostatnie jego role temu dowodza. Nie rozumiem waszej nagonki na niego, moze do roli Anakina by nie pasowal i zapewne dobrze, ze tak sie nie stalo, ale na pewno pod wzgledem kunsztu i doswiadczenia aktorskiego przerasta np. Haydena...

A nasi znów się przypiepszają do bogu winnego Leona zamiast cieszyć się z Natalią... DiCaprio jest aktorem niezłym, nawet potrafi być bardzo dobry. I najprawdopodobniej zasługiwał bardziej z tą rolę niż świetny jak zawsze Neeson. Zawsze jeden z 5 musi wygrać. Mnie się tam podobają wyniki (może najmniej z przegrana Kaczmarka za muzykę).

Amerykanie w pewnych wypadkach mają spaczony gust - Leo zamiast Liama - po prosto skandal :D Ale cóż to tylko Amerykanie, należy im to wybaczyc...

Leo na drzewo!! :/

"Przegrał on jednak z... Leonardem DiCaprio.
" buahahahahahahahahahahahah nie moge to mnie rozwaliło :D

Zaprawde powiadam wam, ze jesli Natalka bedzie tak sobie dobierac role jak dotychczas i lsnic talentem to dostanie niedlugo Oscara :)

Nop cóż, taki los Jedi, że zawsze przegrywają :(

Werszyn DiCaprio: Anakim jakimś cudem dostaje sie na Kamino wraz z Padme. Jedna z komnat jest zalewana. Anakin jest zwiazany. Pani senator bieże lightsaber, kwestia Skywalkera: "Najwyżej będziesz miała ukochanego bez rak..." :>

w00t

O na pewno by było dramatyczniej - boski Leo szargany gniewem :D

Pamiętam, że przed AotC chodziły plotki o tym, że Leo zagra Anakina. Pamiętam, że się załamałem. Ale GL nie zrobił mi yego:)

Powinniśmy sie raczej cieszyć, że Boski Leo nie zagrał Anakina.. Ale kto wie, może było by dramatyczniej...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.