Gry komputerowe

Strona Empire at War

LucasArts.com

Niedawno na stronie LucasArts.com został utworzony dział do nowej gry. Chodzi o RTS osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen o tytule "Empire at War". Nowa pozycja ukaże się tej jesieni na PC.
Po obejrzenie nowych screenów jak i konceptów z gry zapraszamy w ten link>>>.Tagi: Empire at War (39)

Komentarze (11)

Mogli by też trochę poprawić kształt głów szturmowców, jakoś im nie wyszły :/
Ale ogólnie to jestem pełen nadziei i dobrej wiary

postacie mają zmniejszyć? ja już wolę żeby można było grać, a nie AT-AT na pół ekranu a ludzie to jakieś pikselki w które trzeba celować żeby zaznaczyć jednostki; ja chcę żeby się dobrze grało a grafa i tak wymiata, chociaż kolory eksplozji trochę inne mogłyby być, ale tak się nie czepiam. Zobaczymy jak zrobią samą rozgrywkę

Same screeny ślcizne:D Zwłaszcza walka w przestworzach...

Screeny piekne ale jak na razie to to tylko pod strona LucasArtsu a nie porzadna strona gry. na nią jeszcze przyjdzie nam poczekać.

A co do proporcji to faktycznie - postacie ludzi mogli by o jakieś 20% zmniejszyć, bo te na screenie gdy porównamy je do AT-AT mają chyba ze 3,5 metra :) chyba że to jakieś wczesne jednoosobowe AT-AT :) Ale i tak z proporcjami nie jest tak źle. Pamiętacie budynki z np. Bespin w SW Galactic Battle Grounds? ;-)

Podpisuję się wszystkimi moimi przylgami pod tym co napisał Roven :)

Mimo że ten screen z AT-AT jakoś tak dziwnie kojarzy mi się z SW Battlefront.

Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie?

Drogi Dark Lord Revanie,
Galactic Battlegrounds było genialne! Ten wspaniały silnik AoE2...
Według mnie Empire at War jest skazane na sukces i nie ma szans na jaką kolwiek porażkę.
Jednym słowem:
Być może Wielki następca najlepszego RTSa w świecie Star Wars (Galactic Battlegrounds)...

Ech... będę się powtarzał: to czy gra będzie dobra czy nie, będzie zależało nie od tego jak będzie wyglądać w formie RTS - ale od części taktycznej rozgrywki. Tu leży pies pogrzebany. Jesli zrobią część taktyczną jako rozszerzone Rebellion/Supremacy - czyli wielka mapa Galaktyki, wiele systemów gwiezdnych - to będzie to oznaczało, że gra będzie czymś w stylu Cywilizacji z budową i zarządzaniem na mapie głównej. Ale mogą sprawę sknocić. Wystarczy, że dadzą kilka systemów na krzyż jak w SW:Battlefront a rola gracza będzie się tylko sprowadzała do liniowej rozgrywki szumnie nazwanej "kampanią". Lepiej żeby tego nie robili. Jeśli to miałoby być tak jak w Mechwarrior Mercenaries, gdzie "nieliniowość kampanii" ograniczała się tylko do dtego którą misję zacząć jako pierwszą - to jest to zwykła ściema. Wolałbym już wówczas, aby zrobili zwykły RTS. Pożyjemy, zobaczymy.

giera zapowiada sie super... chociaz juz jak robia ja z takim rozmachem to niech proporcje zachowaja bo to ciut smiesznie wyglada :/

To będzie wielka gra!!!! Jest poprstu skazana na sukces! SW : Battlegrounds było kiepskie i dobrze się sprzedało, "Empire at War" będzie świetne, a więc sprzeda się o wiele lepiej :) Porządny RTS w świecie Star Wars napewno bardzo się przyda :)

...uboga (jak na razie :P)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.