Gry komputerowe

Można już zamawiać KOTOR II.

MARSite / Roven

Jak podaje na swej stronie internetowy sklep wysyłkowy Wirtus.pl, można już zamawiać grę Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords.
Gra oferowana jest w cenie 138 PLN, która jest o 31 PLN niższa od sugerowanej ceny sklepowej (169 PLN).
Zamawiać ją możecie tutaj. Gra wydana zostanie w angielskiej wersji językowej z polską instrukcją.Tagi: Knights of the Old Republic II (79)

Komentarze (14)

choć na oficjalce LEM'u mamy jak wół napisane, że PL nie będzie....

Calsann ---> skąd takie informacje? Trzeba być głupcem, aby na miejscu polskiego dystrybutora nie wydać polskeij wersji. Wiesz il oni na tym by stracili? Wersja PL będzie na bank i miejmy nadzieję, że będzie przynjamniej dorówynawała 1 :P

A na ilu CD jest???? Ja tam znowu kupie angielska bo nie wytrzymam do wydania polskiej wersji.

a ja tam wole wersję orginalną... w sumie i klimat lepszy, i czekać kolejnych 2-3 miesięcy nie trzeba... a i języka się poduczyć można :)

Mr. Man - popieram cię. ja też kupię dopiero wersje PL i też nie lubię takich napisów. zreszta nawet gdyby to była wersja PL, to w Wirtusie bym jej nie kupił - mam pzykre doświadczenia z tym sklepem, raz zamówiłem tam grę, a okazało się, że była NIEDOSTEPNA, a oni nic tam nie pisali.

w ogóle nie ma polskiej wersji :D


a KOTORa2 można już kupić na allegro :D

Ta wersja PL jest z polskimi dialogami czy tylko napisami?

Ja poczekam na polską wersję językową - mam nawet uzbieraną kase specjalnie na KOTORa 2 PL

PS: Ci co będą tłumaczyć 2-gą część to niech nie dają takich napisów, tak jak to miało miejsce w 1-ej części: <stęka>, <kaszle>, <ksztusi się>, itp... to troche psuje kilmat gry.

!!!Pozdro dla wszystkich!!!

Najpierw będę musiała kupić nowy sprzęt, bo na aktualnie posiadanym to nawet poprzedni Kotor mi nie chodzi. A gierkę sobie kupię gdy będę miała kasę na odpowiednio skonfigurowany sprzęt – więc liczę że gdzieś w okolicach czerwca-lipca. Muszę uzbroić się w cierpliwość...:D.A cierpliwość jest cnotą Jedi :D

Kurde... Nie wiem jak będe stał z kasą w lutym, ale w sumie chciałem mieć oryginalnego KOTOR'a... A i tak polskiego bym nie kupił:/...
Maybe, maybe...

kto zamawia, bo ja nie ?

taniej bo taniej, ale ja wolę poczekać na polską wersję :) Miesiąc w tą czy w tą nie robi mi różnicy :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.