Kolekcjonerstwo

Kolekcjonerstwo na Celebration III

StarWars.com

Celebration III jest konwentem USA, który odbędzie się w stanie Indiana w dniach 21-24 kwietnia tego roku.

Uwagę Fanów zapewne zwróci nowa figurka Dartha Vadera. Będzie ona dostępna jedynie na C3, w cenie 15$ (48zł). Co ciekawe owa figurka przemówi. James Earl Jones specjalnie nagrał cztery dialogi :
- "The dark side of the Force is strong with you;" (“Ciemna Strona Mocy jest w Tobie silna“)
- "Your journey to the dark side is now complete;" (“Twoja podróż ku Ciemnej Stronie jest zakończona”)
- "Prepare to experience the Revenge of the Sith. It is your destiny;" (“Przygotuj się by doświadczyć Zemsty Sithów. To Twoje przeznaczenie”)
- "Welcome to Star Wars Celebration III. Never will you find a more wretched hive of scum and villainy." (Witaj na Star Wars Celebration III. Nigdzie nie znajdziesz ohydniejszej przystani łajdactwa i występku”)

Nie zabraknie oczywiście znanego oddechu Mrocznego Lorda Sithów. Co ciekawe, kiedy projekt tej zabawki nabierał kształtu, wszyscy zgodnie oświadczyli, iż ten rok będzie rokiem Dartha Vadera. Dlatego postanowiono stworzyć figurkę Mrocznego Lorda.

Dodatkowo Lucas, wraz z dyrektorem od zabawek firmy Lucas Licensing Derekiem Stothardem, planują stworzenie kolejnej „mówiącej zabawki”, a konkretnie droida C-3PO.
Nowa figurka Mrocznego Lorda Sithów, którą będzie można nabyć na konwencie C3, została specjalnie utworzona, aby odnosiła się do premiery Epizodu III. Chodzi tutaj w dużej mierze o samo opakowanie.

Co ciekawe zbroja Vadera jak i podstawka, dołączona do figurki, nawiązuje do sceny w Mieście w Chmurach na Bespin, czyli V Epizodu - Imperium Kontratakuje.
Pomyślano również o kolekcjonerach. Otóż będzie istniała możliwość operowania głosem Dartha Vadera, jak i zmienienia baterii, bez zbędnego niszczenia opakowania, gdyż na jego tyle pozostawiono znacznej wielkości wnękę.

Zdjęcie nowej figurki, lecz jeszcze nie w pełni ukończonej, możecie zobaczyć tutaj>>>. Jeśli chcecie posłuchać głosu Dartha Vadera to możecie to uczynić klikając w ten link>>>.


Na oficjalnej stronie poświęconej Celebration 3, ukazały się zdjęcia piórników do szkoły, które będą dostępne właśnie na owym konwencie. Przedstawiają one:
Dartha Vader
Generała Grievousa
Gwardzistę Imperium
Porucznika Szturmowca-KlonaTagi: Celebration (410)

Komentarze (2)

wiem, wyślijcie Fizyka na C3, u niego zapisy na figurki ;tak zakręci, że za darmo dostaniemy:P:P:P

Ten głos Vader'a to nowe nagranie? Niewiele różni się od tego z klasycznej "Trylogii", a ten, który jest w trailerze EIII brzmi dużo inaczej... W każdym razie wiadomo, że mówi to J.E. Jones! :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.