Książki

MedStar II: Uzdrowicielka Jedi

Wydawnictwo Amber

Na stronie internetowej Wydawnictwa Amber pojawił się już pełny opis, oraz okładka drugiej części duologii MedStar. Jej podtytuł to "Uzdrowicielka Jedi", tłumaczeniem zajął się Andrzej Syrzycki.

Podczas wojny Republiki z separatystami załoga mobilnego szpitala polowego musi zmierzyć się ze szpiegiem wroga i zabójcą przestępczego syndykatu.Tagi: Amber (525) Andrzej Syrzycki (35) Michael Reaves (77) Steve Perry (30) Wojny Klonów (książki) (86)

Komentarze (9)

hehe opis rzeczywiście rozbudowany . .praktycznie wystarczy go przeczytac i jużmożna odłozyć ksiażke na półke bo wszystko się wie :).... ehh... fajnie się Medstara I czytało.. ale SW w niej jest naprawdę mało... jak dla mnie za mał :(

Podobał mi się tekst Syrzyckieko, który określił Medstar II jako M.A.S.H. bez humoru :) ..... już M:I był dla mnie wyprany z otoczki SW.. dobrze sięczyta ale ta książka po malutkich zmianach mogła by należeć do dowolnej serii powiesci w dowolnym świecie?

volrath za dużo byś chciał, ale w KOŃCU Krok w dobrym kierunku, oby tak dalej :D. (chodzi o napis Star Wars na okładce)

Ale co powiem to powiem, ksuazka(ki) sa naprawdze fajne, bardzo milo sie czyta.

Ależ się panowie z Amberu wysilili, pocieszmy się, ze zawsze moglo być gorzej, np. "Chirurdzy z Dronagar walczą zaciekle".

Yeah!! Jaka piękna fioletka!!!!!!!! :))) Już się nie mogę doczekać, aż dostanę to cudo w swoje łapki... :))

Jak tak dalej pójdzie to opisy książek w zapowiedziach Amberu będą się ograniczały do jednego zdania. Chyba że przy następnej pozycji zaskoczą nas opisem dwuwyrazowym.A tak poza tym czy ten firmowy napis SW na okładce jest fioletowy chyba się ciut różni od orginału ale nie będę się o to kłóciła.:)(jeżeli nie dają błyszczących napisów to raczej kolor powinni rzucić bardziej intensywny a nie taki wyblakły).

To będzie opis z tyłu książki? Muszę powiedzieć, że niezwykle rozbudowany...

ha, oryginalny kolor napisu, szkoda, ze sie nie swieci :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.