TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Inwazja

2005-02-08 23:56:00 Ternian za powieść ROTS

Jakiś czas temu do sieci trafiła nowa informacja, która odnosi się do pewnych sekwencji w Zemście Sithów. (Spoiler):

“W praktyce, od tego ranka, Senat już nie istnieje” ("As a practical matter, as of this morning, the Senate no longer exists.") Mon Mothma – Zemsta Sithów.

Od tej pory Senat nie będzie miał już kontroli.

Senator Mon Mothma i Senator Bail Organa zaczną kształcić sojusz – jako organizację.

”Ona jest inteligentna, pełna zasad, bardzo elokwentna, a także posiada serce wojownika” ("She is intelligent, principled, extremely articulate, and she has the heart of a warrior") Mon Mothma - Zemsta Sithów.

Po skończeniu małego spotkania w biurze Baila, Mon Mothma i Bail Organa omówią wsparcie petycji przeciwko Palpatine`owi przez podpisy Amidali oraz Terr Taneeli (jest ona humanoidem o czarno szarej cerze z jasno czerwonymi włosami). Mon Mothma chce, aby Amidala przystąpiła do ich opozycji, jednak Organa nie jest pewien, co do jej wyboru.

„Jak bardzo jestes pewna, że dołączy ona do nas, a nie do niego?” ("How sure can you be that she will stand with us, and not with him?") Bail Organa – Zemsta Sithów.

Dekret o Lokalnych Gubernatorach wejdzie w życie.

“Alderaan nie posiada sił zbrojnych; nie mamy nawet planetarnego systemu obrony!” ("Alderaan has no armed forces; we don't even have a planetary defense system!") Bail Organa – Zemsta Sithów.

Setki Gubernatorów wraz z licznymi siłami bezpieczeństwa, składającymi się z tysięcy szturmowców-klonów, zostanie wysłanych w najdalsze zakątki galaktyki.
Amidala nie będzie szczęśliwa, gdyż będzie to wspomnieniem z czasów blokady jej rodzinnej planety Naboo przez Federację Handlową niemal trzynaście lat temu.

W czasie spotkania w Apartamencie Padme na Coruscant, Mon Mothma zaproponuje jej możliwość, aby podpisała petycje przeciwko rządom Palpatine`a. Z niemal dwoma tysiącami podpisów, Mon Mothma i Bail Organa będą mieli nadzieje na zatrzymanie Kanclerza, przed odbieraniem demokracji Republice, ukazując solidarność Senatu.

Amidala będzie szczęśliwa przewodząc opozycji, ale pod jednym warunkiem:

“Myślę, że powinniśmy to skonsultować z Jedi” ("I think we should consult the Jedi.") Amidala – Zemsta Sithów.

Jednak, komu może zaufać Padme?

Dla niej jest tylko jedna odpowiedź, stary przyjaciel – Obi-Wan Kenobi.


Warto wspomnieć, iż Padme nadal będzie pokładać wielką nadzieje w Senat jak i w uczciwe intencje tkwiące w Papatine`ie. Jednak Mon Mothma i Bail Organa będą myśleć przeciwnie.

(Koniec Spoilera)
TAGI: przecieki (340) spekulacje (135)

KOMENTARZE (4)

 • Darth Phabious2005-02-09 12:25:10

  ludzie, a wy jeszcze nie śpicie??:D

 • Jedi Master Zalew2005-02-09 07:47:03

  hm.. skonsultować z jedynym zaufanym człowiekiem w galaktyce. Obi-Wan jest esencją dobra :) oj Padme nie możesz wierzyć w Palpatine'a

 • Andaral2005-02-09 00:52:54

  To po co czytasz i piszesz tutaj ??

 • przetyfus2005-02-09 00:36:46

  Moja laska jest glupia nie lubi padme i star warsow i fe jest i ide ja kopnac w dupsko

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..