Fandom

MARSite on-line obchodzi III urodziny - nowy serwer, nowa szata !!

MARSite on-line

Mamy niekłamaną przyjemność ogłosić, że dzisiaj serwis MARSite on-line obchodzi swoje III urodziny, z okazji których szykowane było otwarcie nowej, lepszej, szybciej działającej strony MARSite on-line, w starej, sprawdzonej formule lecz w nowej szacie graficznej. Zmiana serwera podyktowana była dużą awaryjnością starego, oraz problemami z jego prędkością. Mamy nadzieję, że zmiany na naszej stronie spotkają się z przychylnym odzewem odwiedzających. Nowa strona przez pewien okres czasu będzie w fazie testowania i uzupełniania, dlatego jej starsza siostra będzie wciąż aktywna, dopóki wszystko nie będzie działać w stu procentach. Za nowy wygląd strony odpowiedzialny jest Kirtan Loor.

Prace nad stroną rozpoczęły się tak naprawdę we wrześniu 2001 ale strona zaistniała w Internecie dla Was 13 lutego 2002. Do połowy ubiegłego roku była prowadzona jedynie przez marsa. Obecnie w skład redakcji wchodzi MadMad_The_Jedi_Knight, który pełni rolę zastępcy. Jak mogliście zauważyć, przez ostatni czas przewinęło się przez redakcję kilka innych osób, ale nie każdy miał tyle zapału co by chciał. Zatem serwis MARSite on-line wciąż poszukuje nowych redaktorów, co do których będziemy mieli spore wymagania. Wszystko dla Waszego dobra. Więcej o historii strony dowiecie się w dziale "O stronie".

Serdecznie zapraszamy na nową stronę MARSite.

Pozdrowienia od Redakcji MARSite on-line.

Specjalne podziękowania kierujemy dla serwisu filmowego Stopklatka, dzięki któremu przeprowadzka była w ogóle możliwa.Tagi: Strony internetowe (różne) (114)

Komentarze (2)

powiem tak - mnie bardzo podoba się nowy layout. Live long MARSite ;).

Ano... wszytskiego najlepszego. 3 lata to niemało. A layout ładny i schludny. Chociaż od razu widać, że roboty Kirtana =] Głownie dlatego, że podobna do pozostałych, czego osobiście nie uważam za wadę, bo chłopak zna się na rzeczy :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.