Star Wars TV

Wojny Klonów i Ewoki w regionie 2.

Resztki Imperium

Jakiś czas temu pisałem o ofercie firmy play.com, która miała w swoim katalogu zarówno wydanie "Clone Wars volume I", jak i filmów o Ewokach, oraz seriali Ewoks i Droids. Sklep działa w drugim regionie, więc pojawiła się pewna nadzieja.

Tymczasem na forum oficjalnej Sue Rostoni stwierdziła, że wydanie tych filmów i seriali a i owszem, jest planowane w drugim regionie, acz nie będzie to jednoczesne pojawienie się w całym drugim regionie, tylko w poszczególnych krajach. Sytuacja jest o tyle niepokojąca, gdyż na razie nie wiadomo, co z Polską.
Wojny Klonów pojawią się 22 marca w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, krajach BeNeLuxu (Beliga, Holandia, Luxemburg), Włoszech oraz Hiszpanii.

Ewoki i Droidy pojawią się 6 kwietnia w Wielkiej Brytanii, 13 we Francji i w BeNeLuxie, a w innych krajach jeszcze nie wiadomo dokładnie.Tagi: Clone Wars (228) Droids (30) DVD (539) Ewoks (41) Sue Rostoni (101)

Komentarze (11)

ODCINEK 20 MI TEŻ MOZECIE PRZESLAĆ :p JEDI.MASTER.CL@WP.PL :p

a o polsce jak zawsze zapomnieli.

Byłbym obrażony gdyby nie wydano u nas CW.
ps. Jeżeli ma ktoś może odcinek 20 na kompie to błagam o przesłanie. zgreed@poczta.neostrada.pl

Oby nie zapomnieli o Polsce... nam tez sie cos nalezy, a tak bede "piraty"

aha i jeszcze jedno czy wszystkie sezony bedą na dvd ? i czy są cztery sezony

aha i jeszcze jedno czy wszystkie sezony bedą na dvd ? i czy są cztery sezony

a ja mieszkam w niemczech dokładnie Frankfurt am MAin in cieszę się ze sobie kupię wojny klonów na dvd 22 marca w niemczech będzie kosztować 20 euro niech mi ktoś powie te dvd wojny klonów mają 2 sezony ?

looz, zawsz3e mozna sobie ściagnąć z takich niemczech lub GB i miec pewność, że zadziała niż brać z USA żeby stało na pólce...

kit z ewokami - tosz to (jak dla mnie) zmira ale Clone Wars z chęcią kupię w przystępnej cenie, byle tylk obyło z napisami albo dubbingiem...

Tak, wiem na 100% ze bedzie wydane WK na DVD, zgodnie z terminem.

Pozostaje mieć nadzieję że chociaż DVD z Clone Wars
zostanie wydane w Polsce. Chociaż na moje zapytanie czy takie wydanie jest planowane nasz "kochany" Imperial nie raczył odpowiedzieć

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.