TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Before the Helmet 73

2005-03-11 01:20:00 StarWars.com

Na łamach StarWars.com w dziale Hyperspace pojawiło się siedemdziesiąte trzecie zdjęcie z cyklu Before the Helmet. (Spoiler):

Tak jak w każdym tygodniu, i tym razem ukazywano ukończoną scenę Zemsty Sithów. Na nowym zdjęciu widać sekwencje z Teatru Galaxies. Na pierwszym planie znajduje się dwaj przyjaciele. Chodzi o Anakina Skywalkera siedzącego w osobistej loży Palpatine`a po lewej stronie jak i samego Kanclerz znajdującego się po prawej. Obaj zaczynają dysk uje na temat Ciemnej Strony Mocy. Palpatine opowie młodemu Rycerzowi Jedi o historii „Dartha Plaguesia Mądrego”. Będzie to jeden z czynników, dla których Anakin skusi się i przejdzie na Ścieżkę Zła.
W tle widać scenę, na której znajduje się ogromna kula wody. To właśnie tam prezentowana jest najnowsza sztuka w teatrze, o tytule „Jezioro Kałamarnic”. Balet prezentowany jest przez szkołę tancerzy rasy Mon Calamari.
Na zdjęciu można spostrzec choreografie „zero-g”. Wygląda ona naprawdę ujmująco. Większość tancerzy jest rozproszona po całej wodnej kuli. Przy jej dole można spostrzec pewna zjawiska energetyczne, w kolorach fioletu oraz niebieskim.
Cała sala, jak to bywa zazwyczaj w czasie spektaklu teatralnego, jest przyciemniona, a uwaga widowni skupia się na scenie.
(Koniec Spoilera)
TAGI: Before the Helmet (76)

KOMENTARZE (2)

  • Darth Phabious2005-03-12 11:10:36

    Ja też, to znaczy podobnie, ale nie myslałem o tych kulach ze będą

  • Calsann2005-03-11 09:28:59

    inaczej sobie wyobrażałem ten teatr...
    ale, i tak mi sie podoba:P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..