Zemsta Sithów

Scena z Mon Mothmą i Bailem Organą

Ternian za powieść ROTS

Niedawno w sieci ukazał się opis dialogowej sceny pomiędzy Bailem Organą i Mon Mothmą. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj i tutaj. Informację możecie go przeczytać poniżej. (Spoiler):

Mon Mothma – „Dobrze, w takim razie mój następny wybór padłby na Terr Taneel. Dodatkowo myślę także nad Amidalą z Naboo.” (All right. Then Terr Taneel would be my next choice. And, I think, Amidala of Naboo.)
Bail Organa – “Padme? Nie jestem co do niej pewny” (Padme? I am not sure.)
Mon Mothma – “Znasz ją lepiej ode mnie Bail, jednak uważam, iż jest ona dokładnie takim Senatorem, jakiego potrzebujemy. Jest inteligentna, zasadnicza, bardzo elokwentna, a także posiada serce wojownika.” (You know her better than I do, Bail, but to my mind she is exactly the type of Senator we need. She is intelligent, principled, extremely articulate, and she has the heart of a warrior.)
Bail Organa – “Dodatkowo jest również wieloletnim współpracownikiem Palpatine`a. Kanclerz był jej ambasadorem w czasie jej panowania jako Królowa Naboo. Czy jesteś pewna, że ona przyłączy się do nas a nie do niego?” (She is also a longtime associate of Palpatine. He was her ambassador during her term as Queen of Naboo. How sure can you be that she will stand with us, and not with him?)
Mom Mothma – “Jest tylko jedna możliwosc, aby się o tym przekonać” (There's only one way to find out)

(Koniec Spoilera)Tagi: przecieki (328)

Komentarze (8)

ee ja już nie czytam bo cały film bede znał na pamięć :P

"There's only one way to find out"

Przypomniał i się mój ukochany film “Phone Booth" ;). Nie sądzę , żeby ktokolwiek mógł wypowiedzieć to zdanie lepiej niż Kiefer Sutherland , ale liczę na to , że się mile rozczaruję ;).

...nic nowego. -_-"

na sucho brzmi kiepsko... może gra aktorska podniesie wartość tych kwestii.

Nie ale ten dialogo monotony taki dziwny.

Troszkę męczą mnie już te spoilery. Na szczeście jestem wzrokowcem i nie korci mnie, aby wczytywać się w filmowe dialogi. Jestem spoilerowcem wizualnym;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.