Fandom

Dragon 2005

Vong za LSF

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" w porozumieniu z IV Liceum Ogólnokształcącym organizuje w dniach 16 - 17 kwietnia 2005 roku III Ogólnopolski Konwent Gier Fantastycznych "Dragon".
Celem konwentu jest propagowanie i utrwalanie wśród dorosłych i młodzieży kultury fantastycznej, na którą składają się: literatura, film oraz gry związane z fantastyką, jak również dziedziny wiedzy znajdujące się na pograniczu fantastyki (postęp naukowy i techniczny, rozwój społeczeństw, wierzenia ludów, niewyjaśnione zjawiska, itp.) Do celów konwentu należy również wymiana doświadczeń pomiędzy jego uczestnikami i uczestnictwo w intelektualnej rozrywce.
W imprezie wezmą udział zaproszeni goście z różnych części Polski, a wśród nich pisarze i tłumacze literatury fantastycznej, recenzenci, przedstawiciele pism branżowych, jak również krytycy.
W konwencie wezmą także udział miłośnicy i hobbyści fantastyki - członkowie Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki "Cytadela Syriusza" oraz innych polskich klubów i stowarzyszeń fantastycznych, a także osoby zainteresowane fantastyką, nie będące zrzeszonymi w żadnych organizacjach.

OrganizatorzyNa Dragonie nie zabraknie również atrakcji spod znaku Gwiezdnych Wojen które organizują Lubelscy Fani Star Wars. W programie przewidziano następujące punkty:
- turniej Sabacca
- prelekcje:
 • Star Wars Combine jako przykład MMORPG
 • Technika wojskowa w Star Wars
  - pokaz niespodzianka
  - sesje RPG
  - XV LSFSW

  Koszt uczestnictwa 12zł (możliwość zniżek grupowych)
  Więcej informacji na www.dragon.rpg.prv.pl

  Serdecznie zapraszamy
  Lubelscy Fani SW  Tagi: Dragon (6) Konwent (438) Lublin (87)

  Komentarze (1)

  hihi znow sabacc... ciekawe czy bedzie lepiej niz ostatnio :D

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.