TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Galactic Senate

2005-04-01 10:52:00 Rebelbasers

W sieci pojawiły się kolejne spoilery z dodatku Revenge of the Sith, zapewne już ostatnie przed jutrzejszą premierą. Tradycyjnie już ostrzegam, że skany kart mogą zawierać spoilery, zarówno w postaci zdjęć z filmu, jak i fragmentów linii dialogowych.
Pierwszą z nowych kart jest wyspoilerowana przez Cyber_Sitha karta Galactic Senate.
LTFong natomiast wyspoilerował kolejne 6 kart. Są to: Buzz Droid, Dismiss, Obi-Wan Kenobi N, Padme Amidala G, Spinning Slash oraz Unexpected Attack.
TAGI: SW TCG (125)

KOMENTARZE (4)

 • Karrde2005-04-02 20:27:49

  Sebastiannie - w Trade Federation decku, a w kontekście tylko takiego decku ma sens rozmowa o Buzz Droidach, które w innych taliach będą takie sobie, prędkość jednostki ma małe znaczenie. A to dlatego, że karta na której opiera się zwykle cała talia Federacji - Nute Gunray C - daje wszystkim jednostkom Federacji darmowy Intercept, więc myśliwce Jasnej Strony zaatakują te jednostki w Spacie, które ty sobie zażyczysz, a nie Buzz Droidy.

 • Sebastiannie2005-04-01 21:31:52

  Kenobi byłby ciekawszy, gdyby mu trochę obniżyć koszty budowy - np. do 6... W każdym razie ma ten Evade, no i Accuracy co przy stacku może dać sporo obrażeń. Jest też szybkawy.

  A Buzz Droid jest trochę wolny... To jest jednostka przeznaczona raczej do zwalczania myśliwców, a skoro myśliwce mają z reguły Speed ok. 60, to mogą zneutralizować droida zanim ten zdąży zaatakować...

 • Karrde2005-04-01 20:18:49

  Ja bym stawiał na "nie przykładajmy do tego wagi" :) I nie bardzo zgodzę się z tym, że Kenobi N jest ciekawą kartą. Jak nie walczy z Dark Jedi to jest trochę słaby jak na 8 BP (no dobra, jego Evade trochę nadrabia straty w statystykach). Najciekawsze karty tutaj to Buzz Droid (w Trade Federation decku może być wystawiany za darmo) i Spinning Splash (w szczególności w połaczeniu z Vaderem R i lokacją zwiększającą siłę i wytrzymałość Vadera o 2 po każdym zabitym Jedi)

 • Sebastiannie2005-04-01 20:07:09

  Obi-Wan jest ciekawy no i nareszcie jest Mistrzem. Ciekawe czy to oznacza, że promocja będzie miala miejsce w trakcie filmu? Czy też nie powinniśmy do tego przykładać wielkiej wagi...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..