Fandom

Największa polska premiera Star Wars... już za nami

Epizod3.pl

Jesteśmy już po największej polskiej premierze filmowej! Dziękujemy wszystkim fanom za wspólne spotkanie w Kinepolis!

Na cały środowy wieczór poznańskie Kinepolis zamieniło się w centrum polskiego fandomu Star Wars. Chyba jeszcze nigdy w Polsce w jednym miejscu nie zebrało się tylu fanów! Na wielką premierę Zemsty Sithów bilety zostały sprzedane do ostatniego miejsca! Duch Gwiezdnych wojen panował niepodzielnie w największym kinie Europy.

Przybyłe setki fanów mogły wziąć udział w przygotowanych atrakcjach - pokazach, konkursach, grach video. Oczywiście mieli też okazje spotkać osobiście członków 501st Legion i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze szturmowcami. Okazji do dobrych zdjęć było zresztą mnóstwo - wielu z fanów przybylo w doskonałych strojach. Już wkrótce zamieścimy relację z całej imprezy.

Chcielibyśmy tu bardzo podziękować wszystkim, którzy współpracowali z nami przy organizacji i promocji imprezy:

 • witrynom ICO, Bastion, Holonet, Outerrim, Valkiria, Polter, Gildia;
 • sklepowi Fanatyk.pl, który zapewnił stoisko z gadżetami;
 • fanom, którzy udostępnili swoje znakomite kolekcje na wystawę: Ramzesowi Skonarzewskiemu, Szymonowi Szelągowskiemu (klasa IIe), Marcinowi i Michałowi Adamowskim, Michałowi "Smellowi" Skomrze.

  A przede wszystkim dziekujemy wszystkim fanom, którzy razem z nami obejrzeli ostatnie Gwiezdne wojny!

  The Force will be with us. Always.  Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (868) Imprezy / eventy (141) Kino (19) Poznań (94)

  Komentarze (5)

  sorki, miało być myślałe, że zobaczę... :P

  Nio, było świetnie. Dawno się tak nie bawiłem, a tuż przed filmem nie wiedziałem, o czym będę opowiadał znajomym, o filmie, czy o tym przed filmem ;). Tylko jednego sobie nie wybaczę - czemu nie zapisałem się do konkursu?????!!!!!!!
  No, ale i tak było wspaniale, poznałem ciekawe filmiki fanowskie (Zemsta Staszka rulez :P), chociaż nie myślałem, że zobaczę jeszcze świetny "Recruitment" :P.

  PS. A brat cały czas siedział na play`u i z tego co mówi, to jako jedyny pokonał Dooku :D ;)

  herbu>> musimy to nadrobić zrobic jakis wielki konwet podsumowujacy te 25 lat ze SW i zrobić WIELKIE ZDJĘCIE.....May The Foce By With You...Every day, Everywhere, Always :D:D

  było super - gratulacje i podziękowania dla wszystkich organizatorów...JESZCZE JESZCZE JESZCZE

  ja również dziekuję. BARDZO DZIĘKUJĘ :D wszystkich Fanom, Organizatorom (przez duże "O")itd. czegoś takiego nigdy wcześniej nie przeżyłem. dla tego jednego dnia warto było poświęcić 3 tygodnie chaotycznego życia i zawalenia dwóch egzaminów :P szycie strojów i ściąganie mieczy ze Stanów pod koniec przerodziło się w morderczy wyścig z czasem, ale powiem to jeszcze raz: nie żałuję niczego. mam nadzieję, że szybko powstanie jakis projekt konwetnu, zjazdu, zlotu... jak zwał tak zwał, i spotkamy się ponownie :D
  Wielkie Gratulacje dla Nas wszystkich i do szybkiego zobaczenia :D

  btw. jednej rzeczy darować sobie nie mogę i myślę, że to wielka wtopa dla organizatorów :P a mianowicie taka, że nie zrobiliśmy na tych dużych schodach wspólnego-zbiorowego Fanowskiego zdjęcia ;) mam nadzieje, że kiedyś to nadrobimy ;)
  MTFBWY... always

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.