Świat Filmu

4x Ewan McGregor, czyli ...

film.onet.pl

Onet donosi:

Ewan McGregor zagra jedną z głównych ról w adaptacji sztuki Sheldona Turnera "It's Only a Play". To jednak za mało dla szkockiego aktora, który w innym projekcie zagra aż cztery postaci.

Akcja "It's Only a Play" przedstawienia rozgrywa się w środowisku artystów teatralnych. W związku z premierą na Broadwayu sztuki "The Golden Egg" jeden z prominentnych producentów wydaje party w sowim ekskluzywnym apartamencie. Na dole mieszkania bawią się goście. Ciekawe rzeczy dzieją się jednak na piętrze, gdzie spora grupa zaangażowanych w przedstawienie artystów czeka na pierwsze recenzje.

Scenariusz pisze Sheldon Turner. Film powstanie dla Columbia Pictures.

Co więcej, Ewan McGregor zagra cztery role w... jednym filmie. Aktor wystąpi w komedii Scota Petera Capaldi, który zajmie się scenariuszem i reżyserią projektu. Aktor wcieli się w rolę hollywoodzkiej gwiazdora lat 30., jego dublera oraz 2 postaci przez niego odtwarzanych, pochodzących z filmów, których akcja rozgrywa się w 1745 roku, w czasie szkockiego powstania. Kiedy główny bohater znika w tajemniczych okolicznościach, producenci starają się znaleźć odpowiednie zastępstwo.

- Od dawna chciałem pracować z Peterem, a jego scenariusz jest najlepszym dla nas projektem - przyznaje McGregor. - To zniewalający, zabawny, złożony, oryginalny, słodki i ekscentryczny film. Zagranie w nim to dla mnie duże aktorskie wyzwanie.

Zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku w Wielkiej Brytanii. Produkcją zajmują się Richard Holmes oraz Ron Fogelman.

Capaldi jest laureatem Oscara za film krótkometrażowy "Franz Kafka's It's a Wonderful Life" z 1995 roku. Od tego czasu wyreżyserował tylko obraz "Strictly Sinatra" (2000).

Ewana McGregora można obecnie zobaczyć na ekranach kin w trzeciej części "Gwiezdnych wojen".Tagi: Ewan McGregor (393)

Komentarze (5)

Ostatnio Ewan byl w The Tonight show na NBC, niezle jaja sobie robil :D

aaargh, zamknijcie taga! ;\

i zgarnie 4 gaże :P

Powala mnie szczególnie to ostatnie zdanie w artykule, szczególnie w tym serwisie.. TERAZ NA RESZCIE WIEM, KTO GRA ROLĘ OB1!!! Runęłą ostatnia zagadka Gwiezdnych Wojen!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.