Różne

Co dalej z Hyperspace?

Resztki Imperium i StarWars.com

Wraz z zakończeniem prac nad III Epizodem pojawiło się pytanie, co dalej będzie ze stronami Gwiezdno-Wojennymi. Fakt, póki co będzie o czym pisać, ale co dalej z płatną częścią oficjalnej – Hyperspace?
Z pewnością będzie dalej kooperowała z oficjalnym fanklubem i Insiderem, ale to nie wszystko. W końcu zabraknie notek z produkcji filmów i wielu rzeczy związanych z ROTS, ale jak zapowiadają redaktorzy to nie jest koniec Hyperspace.

Na pewno będą dalej pojawiały się tam ekskluzywne filmiki, może nie dokumenty (webdoki) z produkcji, ale filmy przedstawiające cała Sagę i jej tajemnice z innej, pełniejszej perspektywy. Z pewnością nie zabraknie zwiastunów gier, zwiastunów DVD i wielu innych niespodzianek.
Inną rzeczą, która już ruszyła, są blogi Gwiezdno-Wojenne. Każdy użytkownik Hyperspace może sobie założyć własnego bloga (za jedyne 19,95 USD rocznie, reszta Hypera gratis). Jeśli chodzi o bloga, to cóż trzeba przyznać, że ustępuje on mocno darmowym lub prawie darmowym serwisom blogowym w Polsce – blox.pl czy blog.pl.

Galactic Gallery – to nowa galeria na Hyperspace, przedstawiająca rzadkie koncepty artystyczne z wszystkich sześciu filmów Star Wars.

Archiwa Insdera – na razie mamy archiwa Bantha Tracks, teraz do tego dołączą jeszcze archiwalne numery Lucasfilm Fan Club Magazine (od numeru #23 przemianowany na Star Wars Insider). Niedawno pojawiło się też archiwum z pierwszego numeru Insidera. Trzeba je traktować jak ciekawostkę.

Kamera internetowa - będzie uczestniczyć w specjalnych pokazach – jak „Episode III MTV TRL Party at Skywalker Ranch” czy „Comic-Con 2005”, ale też zabierze nas w sekretne lokacje Lucafilmu.
I wiele więcej, tym bardziej, że ruszą prace nad dwoma serialami TV. Hyperspace na pewno nie przejdzie obok nich obojętnie.Tagi: Hyperspace (147)

Komentarze (9)

polecam usługę

George Streptease

coś dla pedałów-seniorów :>

taaaa sączmy kase sączmy i nie pozwólmy odejść abonentom

Nam też nie zabraknie filmików i webdoców. AM1154 jest z nami :D

Wróbeleq pieniędzy nigdy za dużo. A jak znam życie sam skożystałbyś z okazji wzbogacenia się na tym.

po co wogule ten hyperspace stworzono??? za malo pieniedzy panie lucas??

przydała by się jeszcze krótka 'płenta' na koniec ... "Hyperspace is dead"

ciekawe ale ja chce z a 1,22 (z Vatem oczywiście)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.