Książki

Informacje o kolejnej książce Timothy`ego Zahna

Resztki Imperium

Najnowsza powieść Zahna - "Outbound Flight" - jest już ukończona i czeka na publikację. Tymczasem, poczytny autor zabrał się za kolejną książkę, której pierwsze wydanie jest planowane na rok 2007. Tytuł roboczy to "Allegiance". Główną postacią książki ma być Mara Jade, będąca jeszcze Ręką Imperatora. Powieść zostanie podzielona na trzy główne wątki, umiejscowione wokół postaci: Mary Jade, Luke`a i Hana oraz w najmniejszym stopniu Vadera - prawdopodobnie w ogóle nie pojawi się Thrawn. Zahn, który ma już zatwierdzony zarys powieści, ma zamiar zacząć ją pisać w sierpniu. Akcja będzie osadzona tuż po Bitwie o Yavin. Mara będzie dobrą postacią, Han będzie próbował romansować z Leią, a Luke jeszcze nie będzie Jedi. Również Chewbacca powinien dostać świetną rolę. Z pewnością natomiast pojawią się szturmowcy, może nawet ponownie słynny Legion 501.Tagi: Del Rey (447) Timothy Zahn (196)

Komentarze (22)

Zapowiada się dość ciekawie , choć do tej pory Zahn mnie nudził.

WoW!!! Nie bedzie Thrawna. To normalnie wydarzenie na skale zakończenia Sagi. Jestem w szoku. A tak serio to mam nadzieje, że Zahn nauczy sie czegos od Stovera i jego książki troche "zmrocznieją" bo aktualnie to są takie cukierkowo-sensacyjne. Lubie je ale od pojawienia sie Stovera mam wiele zastrzeżenień.

Świetna wiadomość, cieszę się z powrotu Zahna do SW.

Elminstorm" 501 jest w Survivor's Quest oraz w opowiadanku dolaczonym do paperbackowego wydania Survivor's Quest

Niby znowu Zahn, ale po raz pierwszy nie bedzie Thwarna....to jest coś!

No i może być burak z chronologią; rzeczywiście, czasy określane eufemistycznie jako "tuż po Bitwie o Yavin" są zapchane, zarówno przez komiksy Classic SW, jak i Early Adventures czy ostatnio seria Empire. Nie mówiąc o "Spotkaniu na Mimban". Prędzej wstrzeliłbym tę powieść na 2-3 rok po BOY, przynajmniej jest więcej luzu (tzn. po odkryciu Hoth przez Luke'a, ale jeszcze przed Bitwą o Derrę IV). Byłby git :-)

Burzol> Hmm... Patrząc obiektywnie, to jakiś rok temu. Ale generalnie jestem raczej przeciwny nadmiernemu eksploatowaniu "Heroes of Yavin", zwłaszcza w tamtym okresie czasowym, gdzie chyba codzień ratowali taki czy inny świat przed imperialną zagładą. Dodajmy Marę i mamy to co zawsze u Zahna. To nie to co lubię w SW ;)

Imperialny> Luka ta jest wręcz rozepchana.

Jezu kolejna szmira tego grafomana.

To doskonała wiadomość , wreszcie zapełni się luka miedzy epizodami IV a V

Tyle, że w starych Solach i innych Mimbanach ;) jest niesamowity kilmat.. Trzeba przyznać - troszkę tandetny. Ja mam nadzieję, że nowa książka (książki?) napisana w czasach ST będzie.. (nie chcę użyż słowa "mroczna") poważniejsza.

Mihó--> Kiedy ostatnio czytałeś jakiegoś Zahna? Bo ja ostatnio, to "Wizję przyszłości". I to było dawno temu. Może będzie dobrze :).

PS. Jest temat o książce i podejrzeniach: http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=169410

W jakiej książce pojawił się Legion 501?? Za każdą informację dziękuje.

Meh... Znowu Zahn i znowu to samo...

A o których Hanach mówisz, Bendu? Bo trylogia A.C. Crispin ujdzie... zaś trylogia Daleya, cóż... przynudza facet :D

Burzol, to możliwe, że Mara będzie dobrą postacią, i jest masa wytłumaczeń tego zjawiska... załóż topic na forum, to tam pospekulujemy :P

no to ja już mam mokro :)

Ksiązeczka zapowiada się świetnie. jestem tylko ciekaw w jaki sposób rozwiążą to chronologicznie. Przecież zajęte są już wszystkie wolne terminy...
Ehh nie dadzą naszym bohaterom spokoju :)

No właśnie... jakim cudem Mara będzie tu dobrą postacią??

Zahn bez Thrawna???? aaaaaa....... szybciej bym uwierzył w uczciwych polityków :/

Ricky - co chcesz od Hanów Solo :) ?
Te książki mają niepowtarzalny klimat! Np. Han Solo bujający sie bryką po Coronet City :D To aż tchnie filmem "Noc w Roxbury" :D :D
Ja uwiebiam te powieści.

...a w Outbound Flight pojawi się Obi-Wan..... :D

nie będzie Thrawna ??!! O mój Boże... :)

Zahn umi bez Thrawna? Ciekawe :) Zgadzam się z Ricky'im - przydadzą się nowe książki w tych czasach.

Jednego nie rozumiem. Mara, będąc Reką Imperatora, będzie dobrą postacią? Czy to jest możliwe?

Miło. Wreszcie jakaś porządna książka osadzona w czasach wokół ST. Bo do tej pory tylko "Cienie Imperium" nadają się do czytania - nie to, co te wszystkie Hany Solo, Landy i Mimbany... :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.