Zemsta Sithów

Garść Faktów o E3

T`Bone

W najnowszym Star Wars Insiderze (nr #59) Rick McCallum, producent "Gwiezdnych Wojen" wypowiedział się trochę o Epizodzie III.
Po pierwsze do tej pory nie przeprowadzono żadnych castingów do E3. Większość obsady zostanie ta sama czyli Ewan McGregor (Obi-wan Kenobi), Natalie Portman (Padme Amidala Skywalker), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Ian McDiarmid (Palpatine), Christopher Lee (Hrabia Dooku), Jimmy Smits (Bail Organa) oraz Samuel Jackson (Mace Windu). Pondato jest jeszcze jedna główna rola - czarnego typka, która musi być obsadzona.
Rick McCallum spytany o występ Gabriela Byrne`a w Epizodzie III powiedział, że tę plotkę słyszał już tyle razy, że mógłby uwierzyć, ale jest to nie prawda.
Tak więc casting do filmu będzie na prawdę minimalny.
Produkcja kostiumów rusza na początku listopada 2002.
Pierwsze zdjcia w lecie 2003.
George Lucas, Rick McCallum i cały departament artystyczny zaraz po wejściu na ekrany "Ataku klonów" robią sobie tydzień wolnego i zabierają się do pracy nad E3.
Scenariusz wciąż jeszcze jest tylko w głowie George`a. Nie jest jeszcze napisany.
W produkcji E3 będą brali praktycznie wszycy Ci, którzy brali udział w produkcji "Ataku klonów". Zmiany będą minimalne.Tagi: Christopher Lee (136) Epizod III: Zemsta Sithów (890) Ewan McGregor (417) George Lucas (1012) Hayden Christensen (218) Ian McDiarmid (112) Jimmy Smits (61) Natalie Portman (368) Rick McCallum (185) Samuel L. Jackson (284) Star Wars Insider (184)

Komentarze (2)

Re: Więc G. Byrne nie zagra w E3... Bardzo dobrze, że nie.

Przecież tego do końca nie nie wiesz.

Wiec Gabriel nie zagra w e3....bardzo dobrze ze nie

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.