TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Zemsta Sithów na DVD w Polsce - 2 listopada? Okładka E3 DVD w wysokiej rozdzielczości

2005-07-26 12:25:00 PanoramaDVD


O listopadowych planach wydania DVD ostatniego epizodu "Gwiezdnych wojen", a także koncepcji boxu z wszystkimi sześcioma częściami Gwieznej Sagi, pisaliśmy już w maju>>>. Wówczas jako data światowej premiery dwupłytowej edycji "Zemsty Sithów" wymieniany był 8 listopada.

Obecnie Lucasfilm poinformował, że film ten zostanie wydany na płytach tydzień szybciej, czyli 1 listopada. Ze względu na wyjątkowy charakter tego dnia w naszym kraju, polska premiera - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - nastąpi nieco później. Polski dystrybutor - Imperial niemal wszystkie swoje premiery ma w środy, więc pierwszym możliwym terminem jest już 2 listopada! Jest on bardzo realny, gdyż wszystkie dotychczasowe premiery DVD filmów z serii "Star Wars" polski dystrybutor zawsze miał równolegle ze światową. Szczegółowych planów wydawniczych związanych z tym wydawnictwem na razie jednak Imperial nie ujawnia.

Nie jest też jeszcze znana zawartość wydania DVD "Zemsty Sithów". Wiadomo jednak, że będzie ono przygotowane identycznie, jak wcześniejsze, dwupłytowe edycje "Mrocznego widma" i "Ataku klonów" (czyli epizodów I i II).
Na pierwszym dysku znajdziemy zatem sam film z obrazem 2.35:1 (anamorficzny 16:9) oraz dźwiękiem Dolby Digital 5.1 EX (z certyfikatem THX) i DD 2.0 , a także komentarzami twórców.
Druga płyta zawierać będzie mnóstwo materiałów dodatkowych (m.in. sceny niewykorzystane, reportaże z planu, itp.), zapewne - podobnie jak przy wcześniejszych wydaniach - nie tłumaczonych na język polski.


Miniaturki okładek dostępne są na stronie Stopklatka.pl, a wysokiej jakości okładki tutaj>>>. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj>>>.
Niebawem zaprezentujemy więcej informacji na temat wydania Zemsty Sithów na DVD.
TAGI: DVD (544) Epizod III: Zemsta Sithów (939) Imperial CinePix (89)

KOMENTARZE (18)

  • Peter_D2005-08-01 08:17:27

    Nei chce nic mowic, ale to bedzie dla mnie swietny prezent urodzinowy :)

  • Hazar_Chaal2005-07-29 16:40:21

    Jeeeee! Wreszcie porządna okładka! Po tych kiczowatych syfkach z TPM i AOTC spodziewałem się najgorszego, ale jest całkiem fajnie. Całe szczęście, że Grievousa nie dali bo to najgorsza tandeta w RotS.

  • Gwiezdny Muzyk2005-07-29 01:43:49

    Owszem, okładka łądna:) JA się bardzo cieszę, że będzie wycięta scena z "początku Rebelii":)!!!

  • Master Grim2005-07-27 22:33:08

    darth 16-> Yoda jest na okładce Ataku Klonów, Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi. Mace'a nie było nigdzie, a to ważna drugoplanowa postać (nawet bardzo ważna). I masz rację - Grievous też by się przydał. ;-)))

  • darth 162005-07-27 11:26:47

    Grim-> wydaje mi się że ważniejszą postacią od mace windu jest yoda a tak to fajna okładka
    ale dorzucił bym griveousa

  • Darth Phabious2005-07-26 21:25:31

    Okładka pasuje, ale rzeczywiście, troche tu brakuje Mace'a :/

  • Darth HaRdCoRe2005-07-26 21:13:42

    A gdzie ta okładka w wysokiej rozdzielczości??? :P

  • Mistrz Fett2005-07-26 20:41:24

    Znowu dupogłowie Palpiego widać... :/

  • Jenth232005-07-26 15:57:53

    A VHS też będzie?

  • Greed02005-07-26 15:56:46

    DUŻA ROZDZIELCZOŚĆ I ŚLIMAK?
    nie próbuję.

  • krzychu_michal2005-07-26 14:20:10

    ja pierdziele, znowu byka zrobiłem, miało być że się "nie błyszczą"

  • krzychu_michal2005-07-26 14:18:49

    ładna okładka, faktycznie boli troche ten brak yody i mace'a ale ile mogłoby być postaci na okładce, te też są ważne, ale wiecie co mnie najbardziej cieszy w tej okładce? są dwa miecze i "błyszczą się" wiecie o co mi chodzi, te kółka na klingach, kurde one był na każdym epizodzie a tu nareszcie ich nie ma lol

  • Dark Lord Revan2005-07-26 14:06:38

    w porządku, ale mimo wszystko dorzuciłbym Yodę ;)

  • endrju2005-07-26 14:02:09

    Yoda już był na okładce w 2, 5 i 6 epizodzie, a na Mace'a Windu zabrakło miejsca w nowej trylogi...

  • Talon Kurrdelebele2005-07-26 13:44:24

    Grim-> Yody też nie dali a jest on ważniejszą postacią od Mace'a...
    Mi tam okładka się bardzo podoba :)

  • seishiro2005-07-26 12:42:53

    Mam nadzieję, że będzie scena lądowania Yody na Dagobah. Ufam, że Lucas poprawi też kwiatki w stylu nagle materializujący się kołnierz Vadera:)
    Jeszcze 3 miesiace:!!!

  • Master Grim2005-07-26 12:41:08

    Nie dali Mace'a Windu - skandal! W/g mnie w pełni zasłużył aby jego podobizna pojawiła się na okładce tego wydania. Poza tym, twarz Samuela L. Jacksona mogłaby podnieść sprzedaż tego DVD (w końcu to bardzo popularny aktor). Dali Bobę Fetta i Lando na wydaniu DVD Imperium Kontratakuje (mniej ważne postacie), a Mace'a na tym nie będzie... :-( To praktycznie te same postacie co na okładce Ataku Klonów (zamiast Yody jest Imperator).
    To takie moje drobne przemyślenia...Poza tym REWELACJA! Świetnie że centralnym punktem jest walka Anakina z Obim!

  • Darth Hades2005-07-26 12:27:34

    Ładna okładka.:)