Muzyka

Muzyka z Zemsty Sithów i Mrocznego Widma za darmo do posłuchania w internecie?

WinAmp.com

Na stronie programu WinAmp można ściągnąć jego najnowsza wersje - 5.09>>>. Służy on do słuchania muzyki jak i oglądania filmów. Co ciekawe można to robić nawet po przez internet. Dzięki serwerom WinAmpa każdy może mieć dostęp do wielu reklamówek filmowych, czy nawet posłuchać radia.

Otóż właśnie WinAmp oferuje słuchanie muzyki po przez internet. Po ściągnięciu darmowej wersji programu, zajmującej 4.6 MB, w tym miejscu>>>, zapraszamy do wejścia w zakładkę Media Library (mała ikonka ML na prawo od suwaka). Pojawi się nowe okno. Po lewej jego stronie zobaczycie opcje Online Media. Kliknijcie pod tą opcją w zakładkę Winamp Music. Następnie w okienku Genre, umiejscowionym w centrum Media Library, kliknijcie w Soundtracks.
Po kilku chwilach na dole w oknie ukażą się wykonawcy. Polecamy zejść suwakiem na sam dół. Ukażą się dwa muzyczne albumy: z Zemsty Sithów jak i Mrocznego Widma. Po kliknięciu na jakiś z nich oraz odczekaniu kilku chwil będzie można przesłuchać całe soundtracki Epizodu I i III.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (530) Epizod III: Zemsta Sithów (868) John Williams (354)

Komentarze (4)

To ja musiałem kupować soundtrack z ,,Zemsty" i nagle ma być za darmo?

Ale za to mam 2 płytę z teledyskami i nie ma go za darmo- hie hie hie...

LOL:) To jest dostepne od 4 miechow:) Sam slucham.

chosem one---->Jest w lepszej jakosci, ale musisz poszukac. Ja przynajmniej mam 2 soundtracki do wyboru: z lepsza i gorszą jakoscia.

Phi...Już dawno kupiłem te soundtracki...
Mam z ''Mroczego Widma'',z ''Zemsty Sithow'' i
''Imperium Kontratakuje''.Innych nie znalazlem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.