Fandom

Meeting Fanów w Bydgoszczy ...

Long J.B.

Bydgoscy fani mają niewątpliwą przyjemność zaprosić do siebie, do Bydgoszczy, fanów z całej Polski, na miłe towarzyskie spotkanie, mające na celu zacieśnianie więzi międzyfanowskich i bliższe poznanie się.

Spotkanie ma zamiar się odbyć około godziny 18:00, w noc z soboty na niedzielę, 27/28 sierpnia, na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.
Oprócz wszelakich rozmów na różne tematy, planowane są również inne małe atrakcje, związane z Gwiezdnymi Wojnami, mające uprzyjemnić czas fanom. Fani zamierzają zostać na Wyspie do rana.
Zapewniona będzie nawet możliwość posilenia się na miejscu.
Gotowość przyjazdu zadeklarowali już fani m.in. z Warszawy, Kielc, Włocławka, Szczytna.
Wszelkie pytania dotyczące tego spotkania kierujcie na adres janok@interia.pl.

Jeśli ktoś z zainteresowanych przyjazdem chce, aby go odebrać z Dworca PKP, skontaktujcie się z nami, poprzez podany mail janok@interia.pl, bądź poprzez telefon: 603867901 - na dworcu będzie czekała na Was reprezentacja.
Ci, którzy chcą dostać się do centrum na własną rękę, mogą skorzystać z autobusu 54 (kierunek dworzec PKS), wysiąść na Placu Teatralnym i spotkać się z nami o godzinie 18:00 pod pomnikiem na Starym Rynku. Rozpoznacie nas bez trudu, po Gwiezdno-Wojennych koszulkach.

Pozdrawiam i zapraszam
Long J.B.

Na temat spotkania możecie podyskutować na forum>>>.Tagi: Bydgoszcz (146) Imprezy / eventy (142)

Komentarze (3)

kto niech sie odezwie

Oczywiście, że są, osobiście jeden z nich zapowiedział swój przyjazd do Bydgoszczy na wyżej opisane spotkanie :) Inni fani z Włocławka u nas też mile widziani ;)

a czy we wloclawku to sa jacys fani
???????????????

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.