Twórczość fanów

''Proroctwo naznaczenia'' ...

BrightLightProductions

Serdecznie witamy!

Mamy przyjemność ogłosić, że trwają prace nad naszym pierwszym projektem filmowym pod hasłem fanfilmu z „Gwiezdnych wojen”- „Proroctwo naznaczenia”. Jako miłośnicy serii zamierzamy stworzyć nasz własny, niekomercyjny fanfilm oparty na świecie stworzonym przez reżysera, scenarzystę i producenta- George’a Lucasa. Przez kolejne miesiące na stronie pojawiać się będą najświeższe informacje dotyczące produkcji, a także wiele zdjęć, informacji, w przyszłości także materiały multimedialne ilustrujące przebieg prac i nie tylko. To nie jest oczywiście nasze ostatnie słowo, w planach mamy kolejne projekty, które wzbogacą naszą wytwórnię i pozwolą w pełni rozwinąć skrzydła. O tym, czym dokładnie jest BLP, jak funkcjonuje, kim wreszcie są ludzie, którzy ją tworzą, można się przekonać zaglądając do poszczególnych działów na stronie.


O samym filmie:

Akcja Proroctwa naznaczenia rozgrywa się ok. 2500 lat przed wydarzeniami z filmu "Gwiezdne wojny epizod IV: Nowa Nadzieja", George'a Lucasa. W Republice Galaktycznej od wielu lat panuje konflikt między szlachetnymi rycerzami Jedi - obrońcami pokoju i sprawiedliwości, a żądnymi przejęcia władzy Mrocznymi Lordami Sith. Nadzieja na zakończenie sporu pojawia się w momencie, gdy Jedi dowiadują się o mitycznym artefakcie, który mógłby wspomóc obrońców wolności w walce ze złem. By zapobiec dalszemu konfliktowi, Rada Jedi wysyła ekspedycję, która ma odnaleźć cenny przedmiot. Misja kończy się niepowodzeniem, której wyjaśnienie Republika powierza dwóm rycerzom Jedi. Staile Xaran i jego uczeń - Equadan Lorf, wyruszają na odległą planetę Yarmon, w celu odszukania zaginionych poprzedników oraz artefaktu. Okazuje się jednak, że owe informacje zdobył wróg, który za wszelką cenę nie dopuści do powodzenia misji bohaterów...

Postacie:
Staile Xaran
Equadan Lorf
Darth Urel
Hassar Vogal
Belorian Fabious
Mungor
Gargon
Jay Calus

Stworzenia:
Lefandry
Magony
Corselle
Pojazdy:

Rugonn 4T-1
Xendix VS
Binar C-3G
Sith Stap

Lokacja:
Yarmon

Technologia:
Sonda W-9

Bright Light Productions


Edit by Fett (02.09.2005, 15:55)
Oficjalną stronę Bright Light Productions znajdziecie tutaj, zaś forum w tym miejscu.Tagi: Fan Film (245)

Komentarze (11)

Przynajmniej nie ma jakiegoś Sitha, czy Morcznego Jedi, który całe życie był w ukryciu i nagle się pojawił, żeby zginąć. Hak na razie zapowiada się ciekawie.

jeeezu ile mozna katowac konflikt jedi-Sith?? I dlaczego Ci drudzy są zawsze źli... tak jakby Republika powstawałą całkowiecie w pokojowy sposób.

fabuła mało rozbudowana, ale jestem pełen optymizmu. poczekamy, zobaczymy....

Życzę twórcom udanej pracy i niech w końcu to będzie dobry polski Fan Film :-)

Trzymam kciuki. Przyłóżcie się nie tylko do walki, ale tez i do gry aktorskiej (o efekty jestem spokojny ;)). Jedna złota zasada: podczas walki oponenci nie atauką broni przeciwnika, tylko jego samego i bronią się, gdy sa atakowani. Zwróćcie na to uwagę :>

Ja traktuje widzow powaznie :)

tylko nie robice drugiej krypty

Od siebie dodam dla mniej rozgarnietych bezposrednie linki:
http://blp.el-kfa.net/
http://blp.el-kfa.net/forum/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.