Gry komputerowe

Szczegóły przedsprzedaży Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

Gry-Online.pl

Jak donosi serwis Gry-Online.pl:

Dzięki wczorajszemu oświadczeniu koncernów LucasArts i Sony Online Entertainment znamy już wszystkie szczegóły dotyczące przedsprzedaży nowego dodatku do Star Wars Galaxies o nazwie Trials of Obi-Wan.

Kolejne, trzecie już rozszerzenie będzie dystrybuowane tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Przedsprzedaż ruszy 26 września bieżącego roku. Każdy kto w tym czasie uiści opłatę za dodatek, uzyska dostęp do Trials of Obi-Wan już 25 października, czyli na pięć dni przed oficjalną premierą programu. Do dyspozycji użytkowników zamawiających rozszerzenie w przedsprzedaży zostanie oddany też ekskluzywny statek transportowy, potrafiący wziąć na pokład osiem osób.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wana Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.Tagi: Galaxies (86)

Komentarze (2)

wedluk mnie trials of obi-wan bedzie hitem!

Dla zainteresowanych, statkiem bedzie skiff

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.