Zemsta Sithów

Sith Snapshot #73

StarWars.com

Jakiś czas temu na StarWars.com zostało opublikowane siedemdziesiąte trzecie zdjęcie z serii Sith Snapshot. Nosi ono tytuł „Lojalni Delagaci” (Loyal Delagates). Owe zdjęcie promocyjne możecie zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>.

Tym razem na ujęciu zaprezentowano delegatów należących do ruchu lojalistów. Po prawej stronie można spostrzec Senatora Tundre Dowmeie, rasy Quarren, czyli przedstawiciela planety Mon Calamari. W Zemście Sithów wcielił się w niego Jeremy Presto.
Postać ubrana w czarne szaty po lewej stronie zdjęcia, to jego tajemniczy doradca, którego zagrał TV Moore.Tagi: Sith Snapshot (131)

Komentarze (11)

Piccol -> co ty chrzanisz? Przecież ja tu jestem głównym obrońcą NT a ST to sobie możesz w d... wsadzić

Dziwi mnie troszkę że głównym przedstawicielem nie jest Calarmianin.Ale fakt Quarrenów też tam jest sporo.

Co masz na myśli Kyp? To znaczy, że Nowej Nadziei też nie lubisz tak? Bo tam jest sto razy więcej takich postaci na Tatooine... Ja pierdzielę... Wqrwia mnie myślenie "Wszystko co w ST to dobre, wszystko co w NT to złe".... :/

TV Moore... oryginalne imie.

dobrze że doradcy nie zobaczyliśmy w kinie bo za taki kretynizm notowania filmu spadłyby o 40%

To wielkie nakrycie głowy przypomina odwłok pająka... :P

Zaraz... ten Moore ma na imię... TV?
LOL!

Biedak w czarnym musi pewnie ciągle w coś przypierniczać głową skoro nic nie widzi... Echh, ciężkie to życie polityka ;)

od kiedy loyal znaczy wierny ? ...lojalny nie znaczy wierny o ile dobrze wiem ... jak ktos jest wobec kogos lojalny to nie znaczy , ze jest mu wierny ...eh...to nie psy ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.