Zemsta Sithów

Sith Snapshot #75

StarWars.com

Jakiś czas temu na łamach bezpłatnej strefy StarWars.com ukazało się siedemdziesiąte piąte zdjęcie z cyklu Sith Snapshot, które nosi tytuł „Niebieskie Miejsce” (Blue Seat). Możecie je zobaczyć pod tym linkiem>>> lub tutaj>>>.

Tym razem na nowym zdjęciu można spostrzec Ki-Adi Mundiego, który zajmuje swoje miejsce w Radzie Jedi. W postać wcielił się Silas Carson. Warto dodać, iż zagrał on we wszystkich trzech Epizodach Nowej Trylogii zarówno wspomnianego Mistrza Jedi jak i Nute`a Gunray`a.

Ki-Adi Mundi siedzi na krześle z niebieskiego materiału. Wszystko po to aby stworzyć hologram owej postaci. W tym celu należało oddzielić aktora od niebieskiego tła. Specjaliści z ILM zajęli się obróbką jak i dodaniem obrazu z Mistrzem Mundim do sekwencji w Radzie Jedi.Tagi: Silas Carson (23) Sith Snapshot (131)

Komentarze (9)

ale kurde nie czaje dlaczego tak szybko zginął, mógł zeskoczyc albo cos...

Ki-Adi zawsze budził moją sympatię. Swoim postępowaniem zdradza ogromną mądrość - i dobrze, skoro jest Mistrzem Jedi. Najbardziej ujął mnie jego sposób mówienia, zawsze cichy, uprzejmy i spokojny. Smutną była scena, gdy szturmowcy klony stanęły, a on odwrócił się z wahaniem, spojrzał na nich... i już wiedział...
:(

średnio lubię ki adiego ale za to najlepiej zginąl z mistrzów...przynajmniej walczył...

Z początku nie lubiłem Ki-Adiego ale po kilku repach (może poza pierwszymi) wydał sie znacznie ciekawszą postacią...
Nawet fajny pomysł mieli z tym hologramem w radzie :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.