Zemsta Sithów

Sith Snapshot #83 i #84

StarWars.com

Na łamach StarWars.com ukazały się dwa kolejne zdjęcia z cyklu "Sith Snapshot".

Na zdjęciu osiemdziesiątym trzecim widzimy przepustkę, którą Bail Organa musiał pokazać klonom po przylocie na Coruscant w jednej z wyciętych scen. Fotkę zatytułowaną "Przepustka Senatora" możecie zobaczyć tutaj lub tutaj.

Natomiast na zdjęciu osiemdziesiątym czwartym, zatytułowanym "Plan platformy lądowniczej" ukazano wczesny projekt lądowiska na planecie Utapau. To właśnie na makiecie przedstawionej na tym zdjęciu planowano skalę wielkości poszczególnych elementów i to, które z nich zostaną zbudowane w skali 1:1. Snapshota #84 zobaczycie tutaj lub tutaj.Tagi: Sith Snapshot (131)

Komentarze (6)

Ja się dziwie, że Wy się dziwicie, co tu za zdjęcia dają. Mi się to podoba - takich maleńkich ciekawostek nie dałoby rady znaleźć gdziekolwiek indziej.
Ale mam nadzieję, że na wydanym jutro/za miesiąc DVD będzie lepsza galeria ;).

tak nie w temat ale jak pomysle że dzisiaj mogliśmy miec już 3 epizod na dvd to aż mnie skręca, a jak cały świat będzie mógł se oglądnąć go jutro a my dopiero w grudniu to jeszcze gorzej :)

Podejrzewam Cal, że i Ty byś chciał się tak nudzić, jak oni :D nie dość, że wrzucają takie pierdoły, to jeszcze za to płacą :D

redaktorom SW.com sie chyba troche nudzi...

Fakt... #83 powala. Szklaneczki wciąż rządzą :D
Snap. #84 traktuję jako ciekawostkę :)

#83 - ha ha ha :-)
#84 - fajne styropianiki

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.