Zemsta Sithów

Zdjęcia Sith Snapshot #86-#96

StarWars.com

Jakiś czas temu na łamach bezpłatnej strefy oficjalnej strony poświęconej Gwiezdnej Sadze ukazało się kilka zdjęć z serii Sith Snapshot.

Osiemdziesiąte szóste ujęcie zatytułowane „Przestrzeń w biurze Baila” (Bail`s Office Space) możecie obejrzeć w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Sekwencja we wspomnianym pomieszczeniu została wycięta z kinowej wersji Zemsty Sithów. Jednak będzie można ją zobaczyć na drugim dysku DVD Epizodu III z dodatkami.

Zdjęcie osiemdziesiąte siódme możecie obejrzeć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>. Nosi ono tytuł „Rozwiązanie Dyplomatyczne” (Diplomatic Resolution). Scena prezentuje sprzeczkę między Anakinem (Hayden Christensen) i Padme (Natalie Portman). Skywalker nie zgadza się na prośby żony o skłonienie Palpatine`a do wszczęcia działań dyplomatycznych.

Sith Snapshot osiemdziesiąty ósmy przedstawia ujęcie promocyjne pod tytułem „The Few, The Proud...”. Możecie je zobaczyć tutaj>>> lub w tym miejscu>>>. Prezentuje ono k/mputerowy model szturmowca klona na szarym tle. Warto dodać, iż był on pod dowództwem Komandora Bacary jak i Generała Ki-Adi Mundiego w czasie bitwy na planecie Mygeeto. To właśnie oddział tych szturmowców zabił Mistrza Jed).

Osiemdziestiąte dziewiąte zdjęcie o tytule „Chcę zobaczyć twoje dokumenty” (Let me see you identification) możecie obejrzeć w tym miejscu>>> lub tutaj>>>.
Tym razem zaprezentowano kolejną usuniętą scenę z kinowej wersji filmu. Na zdjęciu można spostrzec Baila Organę (Jimmy Smits) jak i jego doradcę Sateena Vestswe`a (Scott Mewett). Obaj próbują się przedostać przez ochronę planety Coruscant, która staje się coraz uciążliwsza dla obywateli.

Dziewięćdziesiąte zdjęcie jest dostępne tutaj>>> i pod tym linkiem>>>. Nosi ono tutuł „W razie pożaru...” (In Case of Fire...).
Na zdjęciu można spostrzec pewne urządzenie, wyglądające na gaśnicę, które nie zostało pokazane w filmie. Co ciekawe w scenariuszu była wzmianka o scenie, w której ratownicy mieli ugasić ogień wraku okrętu flagowego Grievousa przy pomocy właśnie owych gaśnic. Jednak ta sekwencja nigdy nie została nakręcona.

Zdjęcie dziewięćdziesiąte pierwsze o tytule „Niemy Świadek” (Silent Witness) możecie obejrzeć w tym miejscu>>> i tutaj>>>.
Ujęcie przedstawia R2-D2 w centrum medycznym na Polis Massa. Droid przygląda się śmierci Padme jak i narodzinom bliźniąt: Luke`a i Lei. To jedynie kilka tajemnic, jakie R2 będzie skrywał do czasów Klasycznej Trylogii.

Dziewięćdziesiąte drugie ujęcie nosi tytuł „Bohaterowie Wojen Klonów” (Heroes of Clone Wars). Jest ono dostępne tutaj>>> i w tym miejscu>>>.
Owy tytuł odnosi się do Anakina Skywalkera i Obi-Wana Kenobiego. Wcielili się w nich aktorzy Hayden Christensen i Ewan McGregor.

„Sprzęt Szpiegowski Jedi” (Jedi Spyglasses) to tytuł dziewięćdziesiątego trzeciego zdjęcia z serii Sith Snapshot. Możecie je zobaczyć tutaj>>> i w tym miejscu>>>.
Specjalnie dla wyciętej sceny z Zemsty Sithów departament replik stworzył kilka elektronicznych lornetek tego samego rodzaju. Owa sekwencja miała przedstawiać Kenobiego szpiegującego Generała Grievousa przy pomocy tego urządzenia.

Zdjęcie dziewiędziesiąte czwarte pod tytułem „Podwójny Zamysł” (Multi Purpose) jest dostępne w tym miejscu>>> i tutaj>>>.
Na ujęciu ukazano droida z planety Mustafar na szarym tle. Służył on do wydobywania minerałów z lawy. W Zemście Sithów Darth Vader wykorzystał owego droida jako podest. Dzięki temu pojedynek z Obi-Wanem mógł się dalej rozstrzygać.

„Rzuć Mi Linę” (Throw Me A Line) to tytuł ujęcia dziewięćdziesiątego piątego. Możecie je zobaczyć tutaj>>> i w tym miejscu>>>.
Departament replik opracował działającą wersję urządzenia, którym posłużył się Anakin w jednej ze scen na okręcie Grievousa „Niewidzialna Ręka”. Dzięki temu mechanizmowi wraz z Kenobim uchronił Kanclerza przed śmiercią w szybie windy.

Najnowsze, dziewięćdziesiąte szóste zdjęcie z serii Sith Snapshot nosi tytuł „Grzyb Mustafar” (Mustafar Mushroom). Jest ono dostępne w tym miejscu>>> i tutaj>>>.
Ujęcie prezentuje cyfrowy model jednej z budowli widzianych w dalszym planie krajobrazu wulkanicznej planety Mustafar.Tagi: Ewan McGregor (393) Hayden Christensen (208) Sith Snapshot (131)

Komentarze (19)

Asturas ma rację bo 90% snapshotów to wtórny syf

Asturas --> piszesz, ze nie wiesz po co sa Snapshoty, a potem dodajesz, ze jednak cos tam ciekawego znalazles. I wlasnie po to sa te Snapshoty - zeby kazdy od czasu do czasu znalazl tam cos do obejrzenia czy przypomnienia. Nie ma to jak ponarzekac, ze niepotrzebne jest cos, co zupelnie nikomu nie przeszkadza. Nie trawie takich ludzi.

Jakoś nie mogę zrozumiec sensu istnienia tych snapshotów:( Większośc jest kompletnie bez sensu, jak ten grzybek, albo Bail na zielonym tle. Po co to komu?? Ja rozumiem ja są jakies wycięte sceny, albo jak była przepustka senatora (czy cos w tym rodzaju), choc ona znowu kiczowata była:)

ejey > niemusiesz mi tego tlumaczyc znam angiekski

spoko spoko ...tym razem ja nic o tlumaczeniu nie mowie bo nasz Vader sie na mnie w koncu obrazi

Na zdjecie z klonem patrzyłem z zachwytem przez minute

logan--->Czasem doslowne tlumaczenie wyglada tragicznie, gdyz angielski nie zawsze tlumaczy sie slowo w slowo. Sa tez frazy. Multi Purpose to po prostu "Uniwersalne zastosowanie" - tyczy sie to dokladnie tego co jest pod linkiem.

ejay> dorze tlumaczone nie?
a nie moze zostac nazwa angielska bo te tlumaczenia sa tragiczne?

Coś zaniedbaliście snapshoty, ale wybaczam wam:-)

fajne jest to zdjęcie z klonem

jak zwykle news ukazał się rychło w czas...

Zdjęcie z klonem jest wyśmienite!!!

"Podwójny Zamysł" (Multi Purpose)

Kto to tłumaczył??? I jak odnosi sie do zdjecia po linkiem?

Myślę, że rozwiązanie polegające na hurtowym umieszczaniu informacji o nowych SS zasługuje na częstsze wprowadzanie w życie ;)

BTW - "In Case of Fire..." - sensowniej byłoby "W razie pożaru", gdyż takie jest znaczenie tego zwrotu ;)

Zdjęcia ogólnie bardzo fajne, choć tego grzybka nie zauważyłem :D

Najlepsze jest to zdjecie z klonem:)

Na 92 para Jedi naprawdę wygląda jak...bohaterowie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.