RPG

Promocja STAR WARS RPG D20

www.isa.pl

W związku ze zbliżającymi się Świętami sklep www.isa.pl zrobił prezent wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen oraz systemu D20, zostały obniżone ceny podręczników Star Wars D20. Aby zapoznać się z promocją wystarczy kliknąć w ten link.Tagi: ISA (52) RPG D20 (140)

Komentarze (17)

wysyłka tylko 4,49?? A tak w ogóle to chyba i tak nie ma sensu kupowac przez Amazon, zwłaszcza w moim przypadku gdy nie posiadam karty rozliczanej w dolarach tylko w tym gównianym Euro (po co to gówno komu????) tylko lepiej zamówić przez Omnibusa...

? pierwsze słyszę o tego typu vacie ale dzięki.

To jest VAT za IMPORT książek do Unii Europejskiej, a nie stawka VAT obowiązująca w Polsce na SPRZEDAŻ książek (ciekawostka: na DRUKOWANIE książek stawka wynosi 22%). Stawka 7% na sprzedaż jest przewidywana od 1 stycznia 2008 roku. Uzupełniając, stawka CŁA na książki wynosi 0%. Takie drobne niuansiki celno podatkowe.

vat jest zerowy na książki człowieku, sprawdż na stronach GUC, jeśli celnicy cię skasowali to powinenieś to do sądu zgłosić.

Cóż, zacytowałem odpowiedni fragment. Każda książka z USA ma ISBN, nasze też. O co chodziło celnikom nie mam pojęcia. Zgodnie z prawem wszystko sprowadzone spoza EU powinno zostać obłożone VATem. Jest jedno ale (jak zwykle w prawie), powyżej 20 euro (circa 80 zł) bodajże. Jednakże służby celne są małoliczne i niedofinansowane (a tak), więc zwracają uwagę głównie na DUŻE i kosztowne przesyłki... I Amazona na przykład. Reasumując, może się trafić dopłata VATu raz na jakiś czas (50 książek i komiksów to jeszcze statystycznie za mała próbka ;) ) i nie należy się temu dziwić. Jedyny postęp to taki, że ostatnio zapłaciłem na poczcie bez wysyłania sterty kwitów do Warszawy.

no bez ISBN to tak, ale tak się składa że 90% książek jednak ma ISBN... ja sprowadziłem ponad 50 książek i komiksów starwarswoych i NIGDY nie musiałem bulić VAT.

Zerowy? Na sprowadzane spoza EU? Aha... Mam dowód na piśmie:
książka bez symboli - ISBN - 490199000 - (stawka) 7 - kwota podatku etc.
Wiem bo płaciłem.
Przy zabawkach jest 22%

na ksiązki akurat vat jest zerowy lorienjo...

wystarczy sobie z netu sciagnac

A! Jeśli dużo zamówisz, to musisz liczyć się z faktem, że polskie służby celne mogą "przechwycić" transport i doliczyć VAT (książki 7%).

Na Amazonie (USA) za transport płacisz 4,49$ od zamówienia + 4,49$ od każdej zamówionej książki. To najtańsza opcja. Jedna książka daje circa transport rzędu 30-35 zł, dwie 45-50 zł, trzy 60-65 zł itd.

wysyłka to koszt rzędu kilkunastu $ co przy większej ilości ksiażek się niewatpliwie opłaca. Myślisz że bym
przepłacał?

Kyp---> a wysyłka z USA??

i tak taniej wychodzi sprowadzić z Amazon.

Heh. Kit . Wszystko to stare rzeczy i już dawno wydane zostały podręczniki do Revised Sourcebook. Arms&Equipment moze się przydać, to fakt.

Hmm...35 zeta za podstawkę? Mimo iż nie gram to sobie zamówie żeby sie chwalić :D :P

To już druga promocja (wliczając tę zeszłoroczną). Warto skorzystać i uzupełnić "braki". 25 zł za Theed? Toż to darmocha.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "RPG"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.