Gry komputerowe

Dodatkowe opcje w Star Wars: Battlefront II

gry-online.pl

Jak donosi serwis gry-online.pl:

Xbox Live pozwala posiadaczom konsol ze stajni Microsoft nie tylko na prowadzenie zabawy wieloosobowej przez Internet, lecz także m.in. umożliwia pobieranie z Sieci rozmaitych danych. Właśnie dzięki tej ostatniej opcji już jutro rozpocznie się dystrybucja specjalnego dodatku do taktycznej gry akcji pt. Star Wars: Battlefront II.

Użytkownicy platformy Xbox po uiszczeniu obowiązkowej opłaty w wysokości 4,99 USD (około 15 PLN) uzyskają przede wszystkim dostęp do dwóch nowych postaci bohaterów. Pojawi się Kit Fisto (charakterystyczny Jedi, pochodzący z wodnego świata Glee Anslem) oraz Asajj Ventress, czyli przedstawicielka Konfederacji Systemów Niezależnych. Do tego dojdą jeszcze cztery mapy, zamieszczone oryginalnie w pierwszej części SW:B - Yavin 4: Arena, Bespin: Cloud City oraz Rhen Var: Harbor i Rhen Var: Citadel. Całości dopełni uaktywnienie trybu Assault w ramach następujących scenariuszy: Naboo, Coruscant i Mygeeto.
Tagi: Battlefront II (35)

Komentarze (9)

mam ale star wars renegande (cośtam)i w dodatku na psp

aaaaaaaaaa...fajna to ściągne

Ta i poczekamy sobie na wersje pc może trzy, cztery miesiące, jakby od razu nie mogli wypuścić na wszystkie wersje BF2 tego dodatku. A dlaczego nie wypuszczą od razu? Bo chce im się tylko wkurzać innych ludzi którzy nie kupili kochanego Xboxa.
Nienawidzę czegoś takiego !!!

od czego sa fani i fanowska robota co ?

I pomyśleć jak cena zniechęciła mnie do tej gry... :/

Skoro to jest płatny dodatek dostępny przez Xbox Live! to stawiam, że albo z jakimś patchem wyjdzie, albo raczej bardziej prawdopodobne - w ogole nie wyjdzie na PC.

Taaa.... Ale kiedy dadzą dodatek na PC?

ciekawe kiedy Battlefront na PC stanieje do jakiejś rozsądnej ceny... może nie od razu do 90 zł :) ale ja wiem, 130-150 mogłoby być :)
No i czy będzie możliwość ściągnięcia tych postaci na PC, jak mówi mój poprzednik. Po Spisku na Cestusie polubiłem Kita F. :) a Ventress zawsze lubiłem :D :D :D :)

nie rozumiem czemu na obrzakach nie ma owych nowych postaci...ale oby ukazało się to też na pc...pragne zagrać ventress :D:D:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.