Świat Filmu

Czwórka aktorów uwielbia Gwiezdne Wojny w ''Fanboys''

Filmweb

Jak donosi Filmweb:

Kristen Bell, Jay Baruchel, Chris Marquette i Sam Huntington kończą rozmowy przed podpisaniem kontraktu na zagranie fanów Gwiezdnych Wojen. Wszyscy oni mają wystąpić w "Fanboys", komediodramacie produkowanym przez Kevina Spaceya dla braci Weinsteinów.

Za kamerą stanie debiutant Kyle Newman. Film zostanie zrealizowany na podstawie scenariusza Adama F. Goldberga i Ernesta Cline'a.

"Fanboys" opowiada o grupie młodych fanatyków "Gwiezdnych Wojen". Bohaterowie zabierają swojego umierającego przyjaciela na, należące do George'a Lucasa, ranczo Skywalker. Tam chłopak zobaczy "Mroczne Widmo", jeszcze przed oficjalna premierą, w najlepszej możliwej scenerii.

Za produkcję odpowiadać będą Kevin Spacey, Dana Brunetti, Evan Astrowsky i Matthew Perniciaro. W filmie ma dodatkowo zagrać Dan Fogler. Zdjęcia ruszą najprawdopodobniej 22 lutego w Nowym Meksyku.Tagi: Fanboys (42) Kristen Bell (4) Kyle Newman (16)

Komentarze (9)

Lepiej dla tego chorego zeby nie byl fanem z gatunku tych konserwatywnych :)

Już nie mogę się doczekać tego filmu:D Co prawda to nie to samo co oczekiwanie na kolejne epizody SW ale zawsze cos:)

Czyżby jednak? Film o nas? ;)

Po prostu slow brakuje...co za groteska!

zapowiada się ciekawie, ale nic po za tym. O wiele lepszy byłby film o fanach-nerdach z kawałami w stylu Conana O'Briena etc ;P

Biedny kolo. Tak dlugo zyl wiedzac ze Gwiezdne Wojny to magiczna wspaniala saga a tu nagle przed smiercia skatowano go takim dziadostwem jakim jest epizod I. To nieludzkie :)

Wybacz, ale chyba jednak z kitem

To będzie wydarzenie na miare premiery kolejnego epizodu :))))) Bez kitu!! :]

Życzę temu projektowi sukcesów. Ma realne szanse na nagrody :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.