Gry komputerowe

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana!

Gry-Online.pl

Jeszcze przez tygodniem traktowaliśmy tę informację w kategorii plotki. Dziś możemy napisać oficjalnie – już za kilka miesięcy, sprzedana w nakładzie ponad trzech milionów sztuk gra LEGO Star Wars, doczeka się następczyni.

Tym razem programiści z Traveller’s Tales wzięli się za czwarty, piąty i szósty epizod sagi Gwiezdnych Wojen. Do znanej z pierwowzoru mieszanki akcji i humoru, dodane zostaną zupełnie nowe elementy. Najważniejszą innowacją będzie możliwość prowadzenia rozmaitych wehikułów – począwszy od pojazdów naziemnych, na gwiezdnych myśliwcach skończywszy.

Wszyscy entuzjaści pierwszej odsłony LEGO Star Wars, z pewnością pamiętają dużą ilość postaci, które można było odblokować wykonując kolejne misje. W nowej grze postanowiono pójść dalej i umożliwiono graczom tworzenie własnych ludzików za pomocą ogromnej liczby komponentów (autorzy sugerują, że istnieją miliony kombinacji). Oprócz tego zobaczymy tradycyjnych bohaterów. W nowej wersji gry będzie ich około pięćdziesięciu. Niektóre platformy sprzętowe umożliwią odtworzenie zapisu stanu gry z pierwowzoru, co pozwoli na zabawę ludzikami znanymi z nowej trylogii.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy pojawi się na rynku jesienią. Tym razem za wydanie gry odpowiadać będzie koncern LucasArts. Program pisany jest z myślą o siedmiu platformach sprzętowych: PC, PlayStation 2, GameCube, Game Boy Advance, Xbox, Nintendo DS i PlayStation Portable.
Tagi: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (19)

Komentarze (8)

Nie, no ja mam karteczkę 3D ;-)
Burzol przecież wtedy nie wiadomo było do końca...

Leader. GeForce 4 to i tak slaba rzecz :P a kompik .....no ja tam watpie w jego potege

Idę na to,jak wymagania nie będą potrzebowały Pixel Shradera 1.1
bo mam GeForce4md,i jedynka mi nie poszła...
Oprócz ego w ogóle mam dobrego kompa...
2,4GHz
512 Ram
280 GigaBajtów Pamięci
GeForce 4MD...
Jak miałbym GeForce 4 to bym mógł!
:(

no to trzeba kaske zbierać powoli

LoL. Znów stracę całe 2 dni z życia:))

pięknie napewno kupuje

Po co drugi news o tym samym? :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.