Świat Filmu

''Indiana Jones 4'' coraz bliżej?

Onet.pl

Na chwilę obecną przerwano prace nad filmem science fiction "Godspeed", który Ford miał zrealizować razem z Jamesem Cameronem. Wiele wskazuje na to, że zamiast podróży kosmicznych, aktor wyruszy na kolejną archeologiczną przygodę.

Po odwołaniu "Godspeed" aktor ma o wiele więcej czasu. Jeżeli nie rozpoczną się prace nad dawno zapowiadanym dramatem "Manhunt" o oficerze, który złapał zabójcę Abrahama Lincolna, powinny ruszyć wreszcie zdjęcia do kolejnej opowieści o przygodach Indiany Jonesa.

Przypomnijmy, iż zaledwie na początku lutego George Lucas ujawnił, iż posuwają się prace nad scenariuszem filmu.

- Wciąż piszemy i piszemy - powiedział twórca. - Ale robimy postępy. Mam nadzieję, że w tym roku ustalimy datę rozpoczęcia zdjęć i będziemy mieć scenariusz, który się wszystkim spodoba i że uda się wypuścić film w przyszłym roku.

Lucas dodał, że do zespołu scenarzystów dołączył Jeff Nathanson. Reżyserią według planów zajmie się Steven Spielberg, zaś Harrison Ford już zapowiedział swój udział w przedsięwzięciu.

- Publiczność czeka - powiedział niedawno Ford. - Wszyscy zaangażowani w projekt bardzo chcą ponownie podjąć ten temat.Tagi: Harrison Ford (448) Indiana Jones (314)

Komentarze (8)

yyy oczywiście chodzi mi o newsy w tym dziale, bo te gierkowe itp. są nawet czasami aktualne.

Urrraaaaaaaaa! Dożyłem tych czasów, kiedy Vaderowi udało się wrzucić sensownego newsa! Prawie popłakałem się ze wzrószenia, bo wydawało mi się, że ludzie tak długo nie żyją. Będę miał co opwiadać wnukom.

Jak będzie wyglądal tragicznie, to komputerowo nałożą mu twarz z poprzednich filmów i będzie cacy :). LOL.

Oby go dobrze ucharakteryzowali bo teraz ford wygląda tragicznie :/

Zobaczycie, tym razem Indy będzie robił to co robią prawdziwi sumienni archeolodzy; czyli mył krzemienie, sklejał naczynia, eksplorował jamy grobowe, prowadził dokumentację, poczym napisze dłuuuuuuuuuuuuugie sprawozdanie. I tak będzie przez 2 bite godziny :P ;D :P

Trzymajmy tylko kciuki, żeby Ford podołał ;)

Taka postawa mi się podoba. Ostatnio mam fazę na tę serię :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.