Świat Filmu

Serialowe "Gwiezdne Wojny" w tradycyjnym 3D

Filmweb.pl

George Lucas, ojciec kosmicznej sagi udzielił wywiadu prestiżowemu magazynowi TIME. Zapowiedział w nim, że zapowiadana od jakiegoś czasu telewizyjna aktorska seria dziejącego się w świecie Gwiezdnych Wojen będzie trójwymiarowa.

Na pytanie, czy serial będzie robiony w technice trójwymiarowej, odpowiedział - Tak, oczywiście. To będzie staromodne 3D z okularami i wszystkim innym.

Wczoraj jego współpracownik, Rick McCallum zapowiedział, że na rozpoczęcie produkcji trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać. - To nie zdarzy się prawdopodobnie przez kolejne półtora roku. Na razie rozwijamy scenariusz i wszystko inne - stwierdził.

Producent powiedział także że całość stanie się znacznie bardziej mroczna. Akcja opierać się będzie na bohaterach. - Będzie tam wszystko co fani chcą zobaczyć - zapowiedział McCallum.

Odcinki nowego serialu mają trwać godzinę. Będą osadzone pomiędzy trzecim a czwartym epizodem. Mają być więc łącznikiem pomiędzy miejscem, gdzie skończyła się nowa trylogia, a gdzie rozpoczynała akcja starej. Zobaczymy nowych bohaterów i co zapowiedział McCallum, kilku łowców nagród.Tagi: 3D (143) Rick McCallum (168) Serial aktorski (164)

Komentarze (22)

rany........brak mi słów...................

okularom 3D mówimy stanowcze nie !!!

Widocznie Lucas się zbijał w odpowiedzi na takie pytanie. A czego chcą fani? Ja na pewno nie chcę tego serialu:P!

Nie z okularami to pewnie żart, a co do zapewnienia tego co chcą fani? Ja kce zmartwychwstnia Darth Mula! A napewno tego nie zrobią więc nie łudźcie siem ludki że mimo ich zapewnień bedzie to jkaś rewelka... Jeszcze siem taki nie urodził co by wszystkim dogodził...

A wogule to z tym 3D to niemieli na myśli że serial bedzie CAŁKIEM 3D, czyli wszystko tak jak np. na filmikach w grach komputerowych? Bo to by była istna kicha...

A moze u nas tego nie bedzie w TV bo kto wie czy serial zostanie zakupiony.

Mam nadzieje, że to sarkazm był z tymi okularami. Sam widze tylko na jedno oko, więc takie okulary nic nie dają, a oglądać normalnie się nie da.

Shame on you, GL, big shame.

ew. dla fanów Mr. T

PITY THE FOOL!

"Będzie tam wszystko co fani chcą zobaczyć"

A skąd on ku**a wie co ja chcę zobaczyć?? Pewnie znowu jakieś pół romansidło-poł przedstawienie wioskowego przygłupa z "mocami" jedi...

:(

taki maraton - tydzień Star Wars non stop...co to byłby za tydzień...

serial w Panasonic Imax w 3D - to by był wypas!

OK George, teraz juz naprawde zwariowales!

prima aprilis jest za pół miesiąca.

Okluary 3D?!?!?!?!?!? Toż to jakiś żart przecież! Łowcy nagród - To mi się podoba:D!

Hmmmm...
"Na pytanie, czy serial będzie robiony w technice trójwymiarowej, odpowiedział - Tak, oczywiście. To będzie staromodne 3D z okularami i wszystkim innym."
Jeśli ta odpowiedź to cytat to brzmi to jak sarkazm... a może po prostu nadzieja na to że to nieprawda przysłania mi rzeczywistość?

Nigdy nie lubiałem tych okularów 3D, niech już lepiej zrobią go w normalnej, przyzwoitej, "staromodnej" wersji ;) :P

Porypani... z takimi okularami przed telewizor???!!! Boże Das ist porażken:P kupa! kupa! i jeszcze raz KUPA! Jeszcze w kinie to się czasem nieżle ogląda ale przed domowym pudełkem??

Przecież Flanelowiec sobie jaja robi! No bo... ej, to tylko taki żart, mam rację, prawda? Prawda...? :/

Chyba im odbiło. Wysiedzieć 30 minut w takich okularach to jest masakra. To bedą odcinki po 10 minut?

z okularami przed tv... ocipieli? :P 100 godzin ogladania? :D

jak maja byc Lowcy Nagrod... moze pyc ciekawie..tylko ze rzeczywiscie tak dlugo czekac uhm na razie clone Warsy ...tylko ze po 15 min.heh

Czyli fett będzie prawie na 100%. Jeżeli mają to rzeczywiście robić pod fanów (których niestety olano przy NT) to może nie będzie takie złe...

okulary 3D??? BWAHAHAHAHAHA!!!! :D:D:D

co to za serial TV - z okularami 3D???

Taa, e3 tez miał być mroczny :p
Ciekawe co co na ot mroczna załoga :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.