Świat Filmu

Rick o Red Tails i nie tylko

Resztki Imperium

W czasie rozdania nagród Empire magazyn ten miał okazję do przeprowadzenia krótkiej rozmowy z Rickiem McCallumem. Oto, co z niej można wyczytać.George Lucas zaakceptował scenariusz do Indiany Jonesa IV i przekazał go Spielbergowi, by ten go doszlifował.

McCallum wspomniał też o serialu (wypowiedź ta znajduje się tutaj>>> .)

Zapytany o film “Red Tails” Rick stwierdził, że George aktualnie pisze scenariusz do tego filmu. Zakończył już swoje prace nad scenariuszem do Indiany Jonesa, teraz wszystko już leży właściwie w rękach Stevena Spielberga. No i wszyscy mają nadzieję, że w październiku, czy listopadzie znajdzie się jeszcze jeden scenarzysta, który połączy wszystkie pomysły Lucasa nt. „Red Tails” w jedną całość. Wtedy zdjęcia ruszyłyby w przyszłym roku.

Warto dodać, że sam scenariusz do Indiany Jonesa IV został już jakoby zaakceptowany przez Spielberga i Forda (więcej>>>). Możliwe, że jest jednak szansa na rok 2007.
O Red Tails można porozmawiać na forum w tym wątku>>>.Tagi: George Lucas (960) Indiana Jones (314) Red Tails (40) Rick McCallum (168) Steven Spielberg (246)

Komentarze (3)

To fakt - powstaje wrażenie, że wszyscy wciąż gadają i powtarzają ilu to filmów i seriali nie nakręcą, a jakoś konkretów niewiele..

Paplanina z której i tak mało co wynika. Niech już w końcu przejdą do konkretów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.