TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Star Wars: Empire at War - nowa łata i edytor map już w sieci

2006-05-24 12:11:00 Gry-OnLine.pl


Wielbiciele gry Star Wars: Empire at War nie muszą czekać na premierę oficjalnego dodatku (Forces of Corruption), aby stoczyć bitwy na nowych planszach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników programu, koncern LucasArts opublikował edytor map oraz kolejną łatkę.

Edytor pozwala na konstruowanie map przeznaczonych do bitew naziemnych i kosmicznych. Za pomocą tego użytecznego narzędzia, gracze mogą również modyfikować istniejące plansze. Program oferuje wszystkie rodzaje terenów, a także zawarte w podstawowej edycji gry jednostki, bohaterów i budynki. W zestawie znajdują się również wtyczki do 3D Studio Max, które umożliwiają tworzenie własnych modeli żołnierzy, robotów czy statków kosmicznych. Aby bez przeszkód korzystać z plansz stworzonych za pomocą edytora, musicie zainstalować nową łatę, oznaczoną liczbą 1.04. Patch nie tylko poprawia mniejsze błędy techniczne, ale wprowadza również kilka istotnych zmian dotyczących rozgrywki.


Łatka i edytor map są już dostępne na naszym serwisie, podobnie zresztą, jak masa szczegółowych informacji na temat Star Wars: Empire at War, do których lektury Was serdecznie zapraszamy.
TAGI: Empire at War (40)

KOMENTARZE (15)

  • koko2006-06-11 12:36:45

    Fajna ale grafika mocno odstaję od fotek na stronkach

  • Baca2006-05-30 12:27:43

    Gdybyś nie szedł dawno już skończyłbyś komentować. <lol>
    Czy nawet taka prosta prawda skryta jest przed Tobą za oparami Ciemnej Strony.

    Z innej beczki:
    kto jest prawdziwym idiotą - ten co pozwala, żeby inni tak o nim myśleli, czy ten co tak myśli...

  • Louie2006-05-28 03:10:27

    Już niedługo bede miał EaT. Mam pytanie ... Czy ta gra potrzebuje Pixel Shadera ?

  • Mistrz Fett2006-05-25 06:49:47

    Ja za Tobą nigdzie nie idę :D Ale wystarczy przejżeć Twoje komentarze, żeby poczuć, że są ludzie piszący jak postrzeleni ;)

  • Baca2006-05-24 22:25:35

    Obi-Wan Kenobi: "Kto głupszy: głupiec czy ten co za nim idzie?"

    Gratuluję, dzisiejszymi ekscesami w moim prywatnym rankingu fanów wskoczyłeś do pierwszej dziesiątki. Tak trzymać.

  • Mistrz Fett2006-05-24 21:37:58

    Baca> To odnosiło się raczej do "Alem zonka strzelił na zakończenie sezonu.". Albo jesteś tak głupi, albo takiego udajesz...

  • Baca2006-05-24 21:22:52

    Jeden centymetr to już nie jest absolutnie moja wina. Naprawdę, to już zonk Matki Natury i Ojczulka Czasu. Tak mi przykro.

  • Mistrz Fett2006-05-24 21:18:53

    Baca> Żeby tylko jednego...

  • Baca2006-05-24 21:02:45

    W centymetry też nie wolno grać zresztą. :P

    Alem zonka strzelił na zakończenie sezonu. <rotfl>

  • Baca2006-05-24 20:28:03

    Powiem więcej: trzeba kupować oryginalne gry.

    Albo nie grać w cale...

  • Sizar2006-05-24 20:12:55

    Dlatego trzeba kupować orginalne gry :P

  • dualsaber2006-05-24 17:58:10

    Heh, z łatką 1.04 LA chyba rozwiązało problem piractwa.. :S Łatka jest dostępna od jakichś 2 tygodni, a wciąż niema cracka który by działał z tą łatką :S a tyle sobie obiecywałem po edytorze map :(

  • Verdan2006-05-24 14:14:42

    Tu macie normalny link do patch'a ;-): http://www.lem.com.pl/plik.php?produkt=326 oraz do edytora: http://www.lem.com.pl/plik.php?produkt=327

  • Lukash_eXs2006-05-24 13:16:46

    hmmm...ale ja nie bede placic za sciagniecie tego o_O

    dajcie jakis "normalny" link

  • Baca2006-05-24 12:23:30

    Ja bym se zbudował taką planszę, gdzie jeździsz na luzie Ajciakiem i depczesz te przeklęte gumisie na księżycu Sanktuarium. O. I jeszcze musisz przestrzegać kodeksu ruchu drogowego.