TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Dni Fantastyki 2006 - kolejne informacje

2006-06-15 11:47:00 LS

Już kilkukrotnie pisaliśmy o Dniach Fantastyki 2006 we Wrocławiu, które odbędą się w leśnickim zamku w dniach 30 czerwca - 2 lipca br.
Wejściówki na konwent dostępne będą wyłącznie na miejscu, przy wejściu a wynosić będą odpowiednio:
18 PLN za trzy dni (cały konwent)
9 PLN za jeden dzień
Dzieci poniżej lat 12 mogą wejść na teren konwentu za darmo, pod warunkiem, że przyjdą z opiekunem (który wykupi wejściówkę).
W koszt akredytacji wliczono wejście na teren Zamku, udział we wszystkich punktach programu, z tym, że czynny udział czasem wymaga czegoś więcej jak własnych kart, czy dopłaty za kulki do paintballa, jeśli chce się w nim brać udział. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma 100 stronicowy folder zawierający opisy spotkań, bloków programowych, zdjęcia a także opowiadania goszczących autorów.
W akredytację nie wliczono noclegu, ten najprawdopodobniej w pobliskiej szkole, dla osób chętnych powinien się zamknąć w granicach 5 PLN (możliwe, że mniej). Trzeba mieć ze sobą własny śpiwór i karimatę, a w przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo zgodę rodziców. Alternatywą są też pobliskie hotele, acz jest to już wydatek dużo większego kalibru.

Program panelu Gwiezdnych Wojen znajduje się tutaj z innych rzeczy warto wspomnieć o gościach (w tym roku między innymi Feliks W. Kres, Andrzej Pilipiuk, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Piekara, Magdalena Kozak czy Piotr W. Cholewa i inny). Pełna lista gości oraz potwierdzonych już prelekcji znajduje się na oficjalnej stronie konwentu.

Serdecznie zapraszamy, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na forum, gdzie regularnie podawane są nowinki konwentowe.
TAGI: Dni Fantastyki (35) Konwent (438) Wrocław (359)

KOMENTARZE (2)

  • ShVagYeR2006-06-17 01:45:34

    Polecam wszystkim ten konwent, byłem w zeszłym roku (dość krótko), ale było bardzo miło, no i jest okazja do zwiedzenia Wrocławia dla tych, którzy tam na stałe nie mieszkają. :) Pozdrawiam.

  • ObiwanKenobi2006-06-15 13:30:17

    Fajnie gdybym mieszkal we Wrocławiu ( niestety musiałbym już bulić ) . No cóż ja teraz zbieram na konwent mangowy DOJIcon 6 już niedługo... mam nadzieje ż e bede w Karakowie wtedy :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..