Świat Filmu

Steven Spielberg o przyszłych filmach

Onet.pl


Steven Spielberg niedawno udzielił wywiadu serwisowi "Spielberg Films", w którym opowiedział o przyszłych projektach. Oto wypowiedzi reżysera na temat konkretnych produkcji.

"Anioły i demony"
- Nikt nie złożył mi propozycji związanej z tym projektem, zresztą gdyby tak było, odmówiłbym. To nie jest mój typ filmów.

"Indiana Jones IV"
- Od lat George Lucas i ja obiecujemy zrealizowanie tego obrazu. Bardzo staram się dotrzymać złożonej obietnicy. Chcę jedynie upewnić się, że fani dostaną to, co najlepsze i dopóki nie nabiorę przekonania, że stworzymy świetny film przygotowania będą trwać. W tej chwili scenariuszem zajmuje się nim David Koepp. Wiem, że jeśli ktokolwiek ma to zrobić, to właśnie David.

"Jurassic Park IV"
- Joe Johnston, odpowiedzialny za część trzecią, zajmie się i tą. Jestem jego ogromnym fanem. Sądzę, że to, co zrobił w poprzedniej części było niesamowite. Byłem zazdrosny o scenę ataku spinosaurusa na samolot. Była równie dobra, jak atak na drodze w pierwszej części.

"Lincoln"
- Powstaje scenariusz tego projektu i mam nadzieję, że gdzieś w okolicy września uda mi się rozpocząć pracę. Nie mogę złożyć takiej obietnicy, ale scenariusz powstaje.

Nowy projekt science fiction
- Nazywa się "Interstellar". Pracujemy nad tym projektem z Kipem Thorne'em oraz Lyndą Obst. Nie chcę na razie uściślać, jaki to będzie film, bo jesteśmy dopiero na początku procesu tworzenia, ale nie będzie to nowa "Odyseja kosmiczna 2001".

Ostatnim filmem reżysera, który można było oglądać w kinach, był dramat "Monachium".Tagi: Indiana Jones (314) Steven Spielberg (246)

Komentarze (10)

Lucas kręcąć NT też był chyba przekonany, że fani dostaną to co najlepsze.Szkoda, ze tylko on. Ale tutaj w przypadku "Indiany" nie skończyli jeszcze pisać tego nieszczęsnego scenariusza więc prawdopodobieństwo, że przezyję następny szok jest równe zeru.

JP 2? A co z B16?

...

To było strasznie w stylu Bacy....


A tak swoją drogą ciekawe jak (i czy w ogóle) to z tym Indianą 4 będzie.

JP IV? Mam nadzieje, że będzie lepszy od III

Jak dla mnie:
JP 1 -> swietny
JP 2 -> taki se o, a t-rex w wielkim miescie to juz porazka
JP 3 -> juz lepszy nieco, aczkolwiek nie to co 1

Ale generalnie dinusiow nigdy za wiele :).

Na koniec rodzynek- w 4. u boku Sama Neila ma _podobno_ (wg rotten tomatoes) grac... fanfary... Keira Knightley. Ciekawe kogo, ze swoja zuchwa mozliwe, ze referencje dla T-Rexa :D.

Jaro-->> Wiem ale jakos sobie tak pomyslelem ale zapomnialem ze nie w temacie.Sorki

Jurassic Park 1 - Swietny
Jurassic Park 2 - Moze byc
Jurassic Park 3 - Juz kiepski

Jurassic Park 4? Nie wiem, ale wiadomo ze Spielberg napisze scenariusz i to ON bedzie go krecil a nie ten zymbal Johnston.

dooku - to nie Spielberg miał go reżyserować tylko Lucas

A jakos pogloski o filmie o Yodzie zanikly

Czyli narazie można zapomnieć o nowym Indianie. A PJ 4? Czemu nie? Mam sentyment do tego filmu. A film o Lincolnie, oby kiedyś został pokazany.

Peter Jackson - Halo. Ownz.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.