TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Informacje z forum oficjalnej

2006-08-07 18:49:00 Forum StarWars.com

Sue Rostoni po Comic-Conie odpowiedziała na kilka pytań na forum.

- Na dzień dzisiejszy nikt nie planuje książki o Exarze Kunie.
- Tytuł książki o Gwieździe Śmierci nie pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy, jeszcze zostało trochę czasu.
- Autor wybrany przez Sue Rostoni i Shelly Shapiro do napisania ostatniej nieobsadzonej książki z roku 2008 wstępnie się zgodził. Oczywiście reszta zostanie ujawniona, gdy podpisze kontrakt (kto i o czym będzie pisał). Na razie wiadomo tylko tyle, że będzie to hardcover.
- Jason Felix wciąż pracuje nad okładką do „Exile”.
- Na razie nie ma planów na Clone Wars Adventures #9 i #10 – ale to się może zmienić. W każdym razie, nie planują także póki, co zbiorczego wydania tych komiksów.
- „A Practical Man” będzie dłuższym e-bookiem niż którykolwiek z dotychczas wydanych i na razie nie wiadomo, w jaki sposób zostanie wydany w wersji papierowej i czy w ogóle. Istnieje nawet możliwość, że zostanie wydany jako osobna książka.
- Seria książek Republic Commando to osobne kontrakty i nie zastąpią Coruscant Nights. Książki te stały się tak popularne, że obecnie żyją własnym życiem i nie są jedynie dodatkiem do gry.
Sue dodała też, że ich wydawanie nie wyklucza napisania książek związanych z KOTORem, co może kiedyś nastąpić (nie ma planów, ale tego nie wykluczają, a to już jest zmiana stanowiska).
- Steven Barnes nie jest autorem z którym trwają negocjacje o napisanie kolejnej powieści.
TAGI: Dziedzictwo Mocy (Legacy of the Force) (118) Karen Miller (32) Komandosi Republiki (43) Shelly Shapiro (29) Steve Barnes (13) Sue Rostoni (101)

KOMENTARZE (2)

  • lord gunter2006-08-09 10:06:34

    taaa.Tylko ostatnia wiadomosc mnie jakos ucieszyla.Reszta to tylko moze,nie wiem i mozliwe. rzeczywiscie sie nie wysilila

  • Mistrz Fett2006-08-08 21:58:24

    Jakby nie patrzeć, nie wysiliła się Sue z odpowiedziami :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..