TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Zapowiedzi komiksów na listopad...

2006-08-18 11:15:00 Oficjalna strona SW

Na oficjalnej pojawiła się zapowiedź kilku komiksów, których możemy spodziewać się w listopadzie 2006.

Pomimo swojej zgody na podążanie ścieżką Sithów, Darth Vader jest wstrząśnięty złem, jakie rozprzestrzenia się przy współudziale Imperium. Złem, które miał nadzieję pozostawić za sobą.
Bojownik o wolność z przeszłością w szeregach Separatystów musi poradzić sobie z faktem, iż wszystko, co do tej pory wywalczył - on i jego towarzysze broni - poszło na marne, a ich rodziny muszą płacić surową cenę za brak pokory.
Załoga przemytniczego statku musi opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu, którego zamierzali uniknąć... a który już na zawsze zmieni ich dotychczasowe życie.
A wszystko to w opowieści o galaktyce w jej najmroczniejszych czasach, kiedy niebezpieczeństwo czyhało na każdym kroku. A wszystko to w drugiej części historii "The Path to Nowhere"

Dark Times #2 pojawi się 29 listopada i będzie dziełem Wellese'a Hartley'a, Micka Harrisona, Douglasa Wheatley'a i Rondy Pattison.

Tymczasem w odległej przeszłości „Gwiezdnych Wojen” będziemy świadkami rozpoczęcia nowej, dwuodcinkowej opowieści o ściganym padawanie Zaynie Carricku i jego przyjaciół z „Ostatecznosci”, którzy usiłują zdobyć trochę tak potrzebnych im pieniędzy. W celu realizacji swojego planu udają się na bankowy świat Telerath, nie zważając na to, iż poszukujący ich łowcy nagród podążają za nimi krok w krok. Ale ani łowcy, ani uciekinierzy nie zdają sobie sprawy, o co naprawdę toczy się gra, zaś nagłe i niespodziewane pojednanie z osobą z przeszłości wniesie dożycia Zayne'a wiele wątpliwości i pytań...

Knights of the Old Republic #11 Johna Jacksona Millera, Michaela Atiyeh i Briana Chinga pojawi się w USA 29 listopada.

Z odległej przeszłości do odległej przyszłości. Pięć pokoleń po tym, jak Luke Skywalker rozpoczął swoją walkę o ocalenie galaktyki, ponownie jest ona ciemiężona i pogrążona w mroku. Jedyna nadzieja w młodym potomku Skywalkera i jego ogromnym potencjale. W kolejnym numerze Star Wars Legacy tytułowe dziedzictwo zostaje wreszcie odkryte, odrzucone i zagrożone, gdy przyjaciele Cade'a odwracaja się przeciwko niemu, odnajduje on natomiast niespodziewaną pomoc z rąk tych, których uważał za wrogów. Nadszedł czas wyboru: czy podjąć brzemie bohatera, czy odrzucić je na zawsze? Tak Jedi, jak i Sithowie i Imperium naciskają na Cade'a, który pragnie jednak tylko jednego - spokoju. Ale to nie jest spokojna galaktyka...

Star Wars Legacy #6 autorstwa Johna Ostrandera, Jan Duursemy, Dana Parsonsa i Brada Andersona z okładką Adama Hughesa ujrzy światło dzienne 15 listopada.

Pojawiły się ponadto zapowiedzi dwóch wydań komiksowych, które pojawią się w nowym roku. Pierwszym z nich jest kolejny, siódmy już tom znanej i uwielbianej serii Clone Wars Adventures, bazujacej na serialu Wojny klonów.
Walki na miecze świetlne, szlachetni i bezinteresowni rycerze Jedi, duzo akcji, jeszcze więcej emocji, podstępnych knowań i szlachetnych poświęceń w czterech historiach, osadzonych w realiach najbardziej ekscytującego okresu Gwiezdnych wojen. Republika i Konfederacja ścierają sie w epickich zmaganiach, walcząc wszędzie; od zimnej przestrzeni kosmicznej po najbardziej egzotyczne i dziwne planety. Za to wszystko odpowiadać będą Matthew i Shawn Fillbach, Chris Avellone, Ryan Kaufman, Jeremy Barlow, Ethen Beavers i Stewart McKenny. Do dostania od 17 stycznia.

Tego samego dnia będzie można dostać paperback The Wrong Side of the War, autorstwa Wellesa Hartley'a, Davidé Fabbri, Christiana Dalli Vecchii i Davida Michaela Becka, który jest wydaniem zbiorczym zeszytów #36-40 z serii Empire.
Prosto ze strefy walk na Jabiimie, gdzie Imperium wymordowało niemal całą populację planety, porucznik Janek Sunber został wysłany do cichej kolonii karnej na Kalist VI. Nie wie jednak, że Rebelianci planują szeroko zakrojoną akcję, której ofiarą ma paść baza na Kalist. Celem jest zdobycie bezcennych zasobów paliwa oraz odbicie bardzo ważnego więźnia, który wzbudził zainteresowanie Dartha Vadera. Sunber nie wie też, że czekać go będzie spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem, obecnie po stronie Rebelii, który wzbudzi w nim wątpliwości, czy aby na przypadkiem nie walczył on po złej stronie barykady...
TAGI: Clone Wars Adventures (43) Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (239) Empire (133) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) TPB (138)

KOMENTARZE (9)

 • Louie2006-08-26 10:49:56

  Side of the War, --> ooo ... to mi sie podoba :)
  The Path to Nowhere --> to też fajne :) ale oczywiście Polacy w ojczystym języku nie przeczytają :(

 • Nestor2006-08-20 17:07:21

  strider -> xD

 • Strid2006-08-20 12:40:16

  darth 16 -> Buahahahahahahaha...

 • darth 162006-08-19 23:55:02

  kiedy w polsce??

 • the chosen one2006-08-19 12:56:00

  Jaro-->
  marzenia:P

 • Calsann2006-08-19 07:58:26

  "źródło: Oficjalna strona SW", lol, nie łatwiej dać "starwars.com?

  ...nie łatwiej dać DarkHorse.com...?xP

 • Misiek2006-08-18 20:44:41

  Jaro - z okłądką do Legacy 5 jest dziwnie, bo oficjalna pokazuje okładkę do czwórki w miejsce okładki do piątki, to samo na DH. Może jej nie mają? KOTOR 8 też, o ile się nie mylę, okładkę ma na razie prowizoryczną...

 • Jaro2006-08-18 14:13:45

  WRRRRRRRRR! a już się cholera łudziłem, że chodzi o Mandragorę! a swoją drogą... jest okładka do szóstki Legacy, ale co z piątką? nie mówcie, że będzie taka sama jak do czwórki

 • Darth Hades2006-08-18 12:18:40

  Seria Dark Times ciekawie się zapowiada:).
  Mam Legacy 0,1 i 2 i także jestem bardzo zadowolony.Tylko obawiam się, że na okładce #6 jest przemieniony...Darth Krayt.Ale mam chyba jakieś zwidy.
  Fajnie mieć pierwszego komenta:D:D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..