Świat Filmu

Lucas i Spielberg rozmawiają o "Indiana Jones IV"

Onet.pl

W wywiadzie dla "Empire Online" George Lucas i Steven Spielberg opowiedzieli o postępach w pracach nad czwartą częścią przygód sławnego archeologa "Indiana Jones IV".

- Ludzkie oczekują znacznie więcej niż możemy im dać - stwierdził Lucas. - To taki film, że jak się nie spodoba to fani gotowi są cię zamordować. Robimy to oczywiście dla zabawy, ale nikt nie chce się angażować w projekt dopóki nie będziemy pewni, że mamy najlepszy produkt, jaki można.

- Od lat George i ja obiecujemy zrealizowanie tego obrazu - dodał Spielberg. - Bardzo staram się dotrzymać złożonej obietnicy. Chcę jedynie upewnić się, że fani dostaną to, co najlepsze i dopóki nie nabiorę przekonania, że stworzymy świetny film przygotowania będą trwać. W tej chwili scenariuszem zajmuje się David Koepp. Wiem, że jeśli ktokolwiek ma to zrobić, to właśnie David.

Lucas zapowiedział, że zdjęcia ruszają w połowie 2007 roku, natomiast premierę zapowiedziano na 2008 rok.Tagi: George Lucas (960) Indiana Jones (314) Steven Spielberg (246)

Komentarze (5)

"Robimy to oczywiście dla zabawy"
muahahahahaha :D

Moze jak maja takie klopoty ze scenariuszem do IV to niech najpierw nakręcą Indianę Jonesa V.

Co news o Indianie 4, to to samo... Po co to wklejać? :/

fajnie. Indiana Jones IV to kontynuacja świetnej serii

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.