Świat Filmu

Sześciopak w 2007?

Resztki Imperium

Jak powszechnie wiadomo, w przyszłym roku czeka nas 30 rocznica premiery kinowej Gwiezdnych Wojen. Znając Lucasfilm, trudno nie domyślić się, że coś planują. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku zobaczymy sześciopak, kolekcję wszystkich 6 filmów w jednym wydaniu, z pewnością ponownie zmienionych.

Sugestie nt. tego wydania pojawiały się także ze strony Lucasfilmu, choćby z ust Ricka McCalluma, ale też dodatków na wydaniu "Zemsty Sithów" na DVD, gdzie nie tylko Rob Coleman potwierdził komputerowego Yodę w "Mrocznym Widmie", ale także go pokazano (więcej...).

Na razie trudno spekulować, co nas czeka w tym wydaniu, mówi się o wielu zmianach i wykorzystaniu wielu nieużytych wcześniej scen. Ale bez konkretnych informacji, trudno cokolwiek powiedzieć. Jedno jest pewne, jak potwierdził niedawno Steven Sansweet, nie należy szybko oczekiwać wydania HD-DVD czy Blue-Ray. Dopóki standardy się nie przyjmą (i jeden nie wygra), Lucasfilm nie będzie eksperymentował z tymi technologiami, choć posiada wszystko, co jest potrzebne by wejść na ten rynek (więcej...).Tagi: Blu-ray (211) DVD (534) Epizod I: Mroczne widmo (538) Epizod II: Atak klonów (830) Epizod III: Zemsta Sithów (871) Epizod IV: Nowa nadzieja (609) Epizod V: Imperium kontratakuje (467) Epizod VI: Powrót Jedi (443) Rick McCallum (168) Rob Coleman (24)

Komentarze (17)

pewnie że kupie

Jeżeli Imperial na potrzeby 6-paku zdubbinguje wszystkie epizody, to się raczej zdecyduję. Jak nie, to sobie chyba odpuszczę.

taaaak... w tym wypadku człowiek zaczyna poważnie się zastanawiać nad kradziezą (patrz piractwo) :/

hmm ... i mam kupić tylko po to żeby zobaczyć nowe, zgadzające się ze sobą okładki oraz widzieć w TPM komputerowego Yode ? eeee .... :P szkoda kasy ... może bym się zastanowił jakbym widział jakąś naprawde duża okazje ... :) ale wątpie że zobaczę :/

Jestem za 6 pakiem, w prawdzie mam już wszysykie epizody, ale nie zaszkodzi kolejne pamiątkowe wydanie:P

ja już mam te filmy :|

:P:P:P

I na co mi było kupować wszystkie epizody?

specjalnie nie kupowałam wcześniej poszczególnych części czekając na sześciopak! przeciesz to było oczy6wiste że będzie!!

ja kupuje a co do niespodzianiki wiem o tym już prawie od roku xD

A ja specjalnie czekałem na tą edycję, nie kupując innych DVD. :D

Bardzo bym chcial zeby filmy zostaly nie tylko poprawione ale wlasnie wzbogacone o dodatkowe sceny, chociaz mysle ze z tym moze byc trudno bo Lucas do tej pory bardzo niesmialo dodawal sceny do wczesniejszych filmow. Czekam na oficjalne potwierdzienie. Long dobrze mowi.

Czem uznowu daliście regularnego newsa ze spekulacjami z ostatnich miesięcy? Ile to już newsów o dokładnie takim samym tytule pojawiło się, a ile się pojawi na B.? Cóż to za niedorzeczność, ile można w ten sposób trąbić o czymś ,co nie zostało oficjalnie potwierdzone?!

10% z każdego miesiąca zarobku piracących idzie na konto LucasFilm :) Lucas po prostu tego nie zauwaza, bo ma tyle kasy ze pareset złoty (w przeliczeniu na dolary) nie robi różnicy :)

I niech nikt mi nie mówi że pochwalam piractwo, bo staram się kupować (jeśli chodzi o kultowe SW) oryginały... no ale jak Lucas się tak "bawi" z fanami to fani "pobawią" się z nim, kupując piraty...

Na pewno nie kupię... mam już wszystkie 6 części na DVD, zastanawiam się nad klasyczną (niezmienioną) trylogią na DVD ale to chyba tylko wtedy jeśli ceny trochę spadną... a wątpię, bo to wydanie kolekcjonerskie. Więc nie wiem. Ale na pewno nie kupię 6-paku w 2007, interesują mnie bardzo wszystkie wycięte sceny i inne dodatki ale wolę sobie załatwić pirata - nie będę drugi raz wywalał takiej kasy, to zabawa dla amerykańców...

I tak kupię. ;)

"Niespodzianka Lucasa na 30-lecie Gwiezdnych Wojen" - niespodzianka, której każdy się spodziewa ;]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.