Gry komputerowe

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy debiutuje na rynku!

Gry-Online.pl

Ogromna popularność gry LEGO Star Wars: The Video Game zaskoczyła wszystkich, łącznie z jej twórcami. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 1.8 miliona kopii programu, a dotyczy to wyłącznie wersji na konsole stacjonarne. Już wkrótce dowiemy się, jak na rynku elektronicznej rozrywki poradzi sobie druga odsłona cyklu. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy miała swoją oficjalną premierę 12 września.

Program został już zrecenzowany przez liczące się zachodnie magazyny. Najlepiej wypadła wersja na konsolę PlayStation 2 (średnia ocen według serwisu GameRankings – 87.3%), najgorzej natomiast edycja na PlayStation Portable (82.3%). W wyrobieniu swojej opinii o LEGO Star Wars II: The Original Trilogy pomoże Wam z pewnością oficjalne demo, które jest już dostępne na łamach naszego serwisu.

Gra została wydana równocześnie na rynku amerykańskim i europejskim, na następujących platformach sprzętowych: PC, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation Portable (PSP), GameCube, Game Boy Advance oraz Nintendo DS. Za polską premierę odpowiada firma Licomp Empik Multimedia. Obiecuje ona, że PeCetowa edycja programu trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu. Trzymamy za słowo!Tagi: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (19)

Komentarze (19)

a mnie sie ta gierka podoba - jestem w posiadaniu jej wersji na PS2 i jestem bardzo zadowolona :)

Hialv Rabos --> oczywiście nie ma za co :)

TheMichal -> ja tak samo ... ale wiesz słowa Star Wars w tytule gry są dla mnie zobowiązujące i za wszelką cenę chcę je calutkie przejść :) A nóż widelec znajdzie się pare ciekawych smaczków w grze? :)

gra się przyjemnie, i na pewno nie można tego traktować na poważnie. Mimo to wciąż uważam że tego typu gierki powinny kosztować nie więcej niż 30zł. Zresztą też wolę poważniejsze gierki

Bo wy za stare chłopy jesteście :), mój 4 letni syn gra już w to 4 dzień bez przerwy po 5-6 godzin. No ale on normalny nie jest :) , każdą część SW oglądał co najmniej 8-9 razy.

Louie--> Dzięki za sprostowanie :D.

Lego??...to nie dla mnie...

Calsann --> dokładnie. to już nie byłoby dla nas tylko dla kasy :/

Nie chciałbym trójki. Naciągane by było. Zresztą, jak mówiłem w innym newsie, pójdą w Indiane Jonesa i inne filmy lukasoszpilbergowe.

Fajne by bylo: LEGO Star Wars III: The Expanded Universe

Dark Lord Revan -> nie przeszedłem jej całej. Zagrałem, przeszedłem część E1, zagrałem bitwę o Coruscant i odinstalowałem - gra się przyjemnie ale jakbym miał wybierać: LSW czy np. KOTOR czy BF nie zastanawiałbym się ani sekundy. Podobnie jak Verdan lubię gry które mają w sobie głębię i gęsty klimat...

Mnie również zaskakuje popularność tej gry. Fakt, faktem iż gra nie jest zła. Dosyć ciekawy pomysł. Ale ja wolę "normalne" (że się tak wyrażę) gry.

heh fajna gra squel (demo póki co) jeszcze fajnejszy

TheMichal --> 30 minut zabawy? Nie no stary gratuluje :) Ja w nia gralem lacznie z 4 moze 5 h zeby przejsć CAŁĄ ze wszystkim bonusami itp itd :) No ale może ja jestem słaby w te klocki :)

Hialv Rabos --> pierwszĄ :) wyszła tylko dwie części :)

a gra jest przezabawna...dla fanów w grze umieszczona kilka znakomitych "smaczków"...

Hmmm, ja jeszcze nie grałem w pierwsze części ;/

woooow... 1.8 mln kopii ? Czyli można się spodziewać trójki :D

niezwykłe że taka gierka tak dobrze się sprzedała. Przecież to jest tytuł na 30min zabawy - na pewno nie wraca się do niego jak do KOTORa - ja nigdy LSW nie traktowałem jako gry SW..

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.