Gry komputerowe

Star Wars: Lethal Alliance

StarWars.com

Ubisoft, wydawca "Star Wars: Lethal Alliance", gry przeznaczonej na platformy PSP i DS, ujawnił nowe szczegóły dotyczące swojego produktu. Na początek, dwie nowe postaci w uniwersum, widoczne na artworku poniżej. Pierwszą z nich jest najemniczka Rianna, niegdyś zniewolona przez Imperium, teraz planująca na nim zemstę. Druga z postaci to Zeeo - wielofunkcyjny droid bezpieczeństwa, który towarzyszy Riannie w jej misjach.Rianna Saren
Twi’lekanka, niegdyś sprzedana do niewoli uciekła na Coruscant by wstąpić na przestępczą ścieżkę. Jej bolesna i mroczna przeszłość uczyniła ją mściwą, arogancką i śmiertelnie niebezpieczną. Po ucieczce z niewoli zarabiała jako najemniczka, egzekwując swoją zemstę na Imperium. Jej głównym celem jest imperialny zarządca niewolników - Zarien Kheev. Dzięki swoim akrobatycznym umiejętnościom oraz dużym arsenale broni, Rianna odnosiła wiele sukcesów i nie sądziła że potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Dopóki nie spotkała Zeeo.

Zeeo
Oficjalnie znany jako Z-58-0, to wydajny, wielofunkcyjny droid bezpieczeństwa. Podobnie jak Rianny, jego historia również związana jest z imperialnym kręgiem niewolniczym, dzięki czemu posiada wiele danych na temat sieci informacyjnych Imperium. Po tym jak Zeeo uratował Riannę przed Czarnym Słońcem, ta zdjęła mu ogranicznik i zaczęli działać razem. Dzięki wiedzy Zeeo i umiejętnościom Rianny tworzą razem śmiercionośny duet.

Lethal Alliance
Akcja gry dzieje się pomiędzy "Zemstą Sithów", a "Nową Nadzieją". Księżniczka Leia zleca parze bohaterów niebezpieczną misję, w celu zabezpieczenia przyszłości Sojuszu Rebeliantów. Jako Rianna oraz jej towarzysz Zeeo, będziecie musieli infiltrować planety pod kontrolą Imperium i walczyć z dziesiątkami nieprzyjaciół, by w końcu zdobyć plany najbardziej śmiercionośnej broni w galaktyce. Misja doprowadzi was do tak znanych lokacji jak Mustafar, Gwiazda Śmierci czy Tatooine, ale będziecie także mieli okazję zobaczyć zupełnie nowe planety jak Despayre, Danuta czy Alderaan. Na swojej drodze natomiast spotkacie wiele znanych postaci, ras, czy w końcu frakcji, np.: Bobę Fetta, Kyle'a Katarna, Księżniczkę Leię, Dartha Vadera, imperialnych oficerów, Rodian, Quarrenów oraz oczywiście szturmowców.

Gra powinna pojawić się w USA już na początku grudnia. Poniżej jeszcze kilka fotek.
Tagi: Lethal Alliance (5)

Komentarze (5)

czy oni nie mogą się odczepić od DS?

No tak bo galaktyka jest tak mała że wszystko sie sprowadza do lawnego księzyca-LITOŚCI!

Niestety ale fajnie wygląda

wygląda fajnie ale szkoda że tylko na handheldy...

Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało na NDSa i jak wykorzystają patent z ekranem dotykowym. A może wtedy sobie zakupię...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.