Książki

Mroczne Gniazdo III: Wojna rojów w księgarniach

Amber

24 października w księgarniach ukazała się książka pt. "Mroczne Gniazdo III: Wojna Rojów". Jest to ostatni tom trylogii Troya Denninga, mającej miejsce po Nowej Erze Jedi.

Wojna Chissów i Killików zagraża całej galaktyce. Jedyną nadzieją na pokój są Jedi. Lecz nawet moc największych Mistrzów Zakonu może okazać się niewystarczająca w starciu z potęgą przeciwnika. Jedi muszą bowiem nie tylko przerwać krwawą rzeź, ale i zmierzyć się z podstępnym złem, którym emanuje wciąż tajemnicze Mroczne Gniazdo...

Książka liczy sobie 304 strony, a jej cena to 29,80 zł. Tłumaczeniem zajęła się Aleksandra Jagiełowicz.

 • Fragment
 • Temat na Forum  Tagi: Aleksandra Jagiełowicz (40) Amber (525) Troy Denning (139)

  Komentarze (29)

  Sorki za pomyłkę za długo na kompie ;)) Chodzi mi o trylogie "Mroczne Gniazdo"

  Już dochodzę do końca. W sumie trylogia "Wojny rojów" taka sobie. Ale w tej części jest nieco ciekawiej. Z niecierpliwością czekam na "Legacy"

  Mnie się nawet okładka podoba. Najlepsza z serii tak jak książka. Poprzednie czytałem tak jakby od niechcenia. Nudziły mnie. A ta? Wczoraj kupiłem, a już 200 stron za mną.

  Wooow :D Wprost niemożliwe xD
  Dzisiaj (!) widziałem tą książke u mnie w księgarni :D Nawet był II tom :P
  Coś niesamowitego :P

  No. Wreszcie sobie kupiłem, biorę się za czytanie ;)

  Prosze mnie w nic nie mieszac, bo bedzie niepotrzebny oklep :D !!!

  Asturas--->>> W zasadzie sam nie wiem co robi w moim komentarzu słowo "nadinterpretacja":) O czym innym myślałem i nie to napisałem:) Wracając do Jacena - z niecierpliwością czekam na LEGACY:D Niewiele o tej serii (książkowej) wiem, bo nie czytam wszystkich newsów i komentarzy na jej temat:D Nie chcę sobie zepsuć niespodzianki;) Jeśli Jacen zrobi to, o czym mówił mi El_Rey...cóż, zawsze się zastanawiałem jakby wyglądała konfrontacja Luke vs Jacen:)

  @seishiro--> skoro i tak wszyscy już wiemy co stanie się z Jacenem to nie widzę tu nadinterpretacji, ale jak najbardziej wstęp do tego by Jacen głosił nauki Sithów :)

  Kika - doceniam ironię (zamierzoną?:)) Twój komentarz też nie ma nic wspólnego z rzeczoną ksiażką.
  Ok. Książka jest jaka jest - całkiem niezła, choć przeszkadza mi w niej postać Jainy Solo. Olbrzymie plusy "Wojen rojów" - Luke jako Grand Master i Jacen - manipulator, który nieco przegina z pojmowaniem nauk Vergere. Nadinterpretacja? Cóż...słowa, które wypowiada do Luke'a: "Twój gniew i ból mogą ci dodać sił. Użyj ich(...)" brzmią prawie jak nauki Palpatine'a vel Sidiousa.

  może lepiej było by wyciąć...
  na 19 komentarzy co najmniej połowa nie ma nic wspólnego z wyżej wmienioną książką...
  coś tu chyba jest nie tak...

  seishiro, Baca ---> załóżcie odpowiedni wątek na forum. Tu są komentarze do Wojny Rojów i niestety, jeżeli dalej będziecie tu urządzać polityczne dysputy, będę musiał je wyciąć.

  Brniemy w gówno dalej. Narodowy socjalizm wywodzi się z lewicy - to oczywiste. Podobnie oczywiste jest to, skąd wzięła się nazwa faszyści (od włoskich związków zawodowych). Hitler był przeciwnikiem komunizmu (nie da się ukryć, no nie?), aczkolwiek jego "program" był kontaminacją gówna lewicowo-prawicowego. Ostatecznie bliżej mu do skrajnej prawicy niż jej lewicowego odpowiednika - takie jest moje zdanie. Mylę się? Tak bywa...

  @Switch, OMG ^^

  MasterYoda ---> No co? Może niektórzy fani SW to koneserzy?:P.

  Przypominam, że przy tym newsie wyrażamy swoją opinię na temat polskiego wydania "Wojny Rojów"

  Jak nie podoba mi się okładka to nikt mi tego nie zabierze tak jak praw wyborczych! I będę walczył o prawo do krytykowania okładek, pójdę na sam szczyt i zawładnę światem a potem sam będę projektował okładki których nikt nigdy nie skrytykuje bo nie będę odwalał takiej chały jak amber! TAK! Chodźcie ze mną, towarzysze!

  Switch, mi głównie nie chodziło o Ciebie, ale o to by zapobiedz sytuacji z poprzednich newsów o nowościach Amberu. Poczytaj to zobaczysz o co nam chodzi :). Na przykład tu http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=8111#kom - Około 80% procent komentów jest na temat okładki...(z tymi procentami mogę się mylić :P)

  Jeśli robisz z Hitlera "prawicowca", to radzę doedukuj się kolego, bo z narodowego-SOCJALIZMU nijak Prawica nie wychodzi, mimo, że różne różowe mędrki powtarzają tego typu brednie.

  Shedao, MasterYoda --> To był mój pierwszy koment odnośnie okładki jaki napisałem w historii tego serwisu. Po prostu razi mnie niedbalstwo amberu i mam prawo to wyrazić. Po to jest opcja komentowania wiadomosci, czy nie tak?

  Baca-> nigdy bym nie smiał zniszczyc ksiazki, tym bardziej Star Wars :D !!!

  Baca---> Komentarz "Do pieca" nie jest bynajmniej wyrazem naszej chęci zniszczenia w/w książki:) A tak btw: kto palił książki żydowskie, jeśli nie prawicowi totalitaryści?

  Tylko barbarzyńcy, miernoty i słabi wielbiciele wszelkiej maści lewicowych totalitaryzmów (bo tylko takie były do tej pory na tym łez padole ) niszczą książki.
  Nie podoba się brzydka i nieestetycznie zrobiona (co trzeba przyznać i podkreślić), to "se" ją zaklejta bando Hunów.

  A podobno książki nie ocenia się po okładce... :roll:

  Luke chwyta za miotłę i będzie zamiatać w zakonie :P Nareszcie :D

  DO PIECA!!! :D

  Do pieca!!!!

  Kupiłem, mam :P Przeczytam jak tylko skończe dwa pierwsze tomy :)
  Okładka taka sobie. Mnie bardziej zastanawia dlaczego grzbiet od drugiego tomu jest inny.

  MasterYoda ---> ja tu na wszystko uważam, nie bój nic :D ale dzięki za troskę :P :P

  Shedao-> Właśnie. Okładki Amberu arcydziełami może nie są*, ale na litość Urthony** ileż można? Takie gadanie nic nie zmieni. Książka to nie tylko okładka przede wszystkim treść. Jak nie checie kupić, "bo okładka beznadzieja", to nie kupujcie.

  Tyle ode mnie.

  *-chociaż to też kwestia gustu :P.
  **- w końcu to Ty jesteś modem komentowym :D.

  ja was proszę tylko o jedno... dajcie sobie spokój z bluzganiem okładek :/

  okładka totalnie beznadziejna. Zestawienie takiej zieleni z takim niebieskim + żółty? No respect :/

  u mnie jeszcze nie ma

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.