Komiksy

Legacy #6 w sklepach w USA...

Rebeliancka Szumowina

Legacy #6

29 listopada w USA ukazał się szósty zeszyt serii "Legacy", przedostatni jeśli chodzi o miniserię "Broken". Pięć pokoleń po tym, jak Luke Skywalker otrzymał miecz swojego ojca, galaktyka ponownie trafia w szpony Imperium, a nadzieja spoczywa na barkach młodego człowieka i jego połączenia z Mocą. W tym numerze dziedzictwo zostanie ujawnione, wyparte i zagrożone, gdy przyjaciele Cade'a Skywalkera odwrócą się do niego plecami, a on sam będzie musiał zdać się na tych, których jeszcze do niedawna uważał za wrogów! Trzeba podjąć decyzje, a także wziąć lub odrzucić brzemię bohatera. Jedi, Sithowie, Imperium... wszyscy chcą coś od Cade'a, a on sam po prostu chce, żeby mu dać święty spokój. Ale w galaktyce na skraju wojny nie ma się gdzie ukryć! Jak można zauważyć, numer szósty ma okładkę inną od tej w wersji początkowej, a i preview dostępny tutaj przybliża nam nieco temat przewodni najnowszego numeru. Jak to się wszystko zakończy przekonamy się zapewne za jakiś czas - obecny przewidywany termin publikacji ostatniego numera "Broken" to 20 grudnia, choć może on zapewne ulec zmianie.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (237)

Komentarze (10)

kurcze, przysiągłbym ze widzę tam srebro ; P

Pamiętam, że ty swego czasu również ochodziłeś z redakcji - tylko po to, by wrócić - więc nie jesteś odpowiednią osobą do czepiania się... :]

A komentarze Bacy zazwyczaj lubię poczytać.

Admirał Piett> Ja nie dyskryminuje... Po prostu obiecał, że nie wróci na Bastion :P:P

Hal -> nie no, błękitne klingi mają wszyscy :)

zdaje mi się czy oni mają srebrne miecze?

Mistrz Fett-->Prosimy nie dyskryminować użytkowników na tym forum, a szczególnie za wyznawanane przez nich poglądy polityczne:P:).

A co do numeru Legacy - Empire rulezz!

znowu Ty Baca? a myślałem, że miałeś tu nie wracać :/

Wreszcie jakaś ładna okładka. Wreszcie coś dla ludzi. Wreszcie coś o Imperialnych Knechtach.
Dobry imperialny stuff. W Polsce Mandragora będzie je wydawać z niezmywalną nalepką [Baca poleca].
Umowę podpisujemy na dniach.

Fajnie fajniutki...imperium sux!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.