TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Update w twórczości fanów...

2007-02-19 20:21:00 Kasis, Halcyon i Tomasz Matynia

Do naszej bastionowej biblioteczki fanowskich opowiadań dołączył dzisiaj dwa nowe teksty, które jednak wyszły spod piór znanych nam już i sprawdzonych autorów.

Pierwszym opowiadaniem, które chcielibyśmy zaprezentować szerokiej publiczności, jest tekst Anny "Kasis" Michalskiej pt.: Zadanie na Minseli. Opowiadanie bez wątpienia godne polecenia, tym bardziej, że zajęło swego czasu drugie miejsce w konkursie, organizowanym przez serwis The Outer Rim. Można się z nim zapoznać tutaj.

Kolejne opowiadanie podesłał nam Halcyon, znany między innymi z adaptacji literackiej jednego z odcinków Wojen klonów oraz forumowej parodii Forest Wars. Tym razem prezentuje nam swoje poważne, w pełni autorskie opowiadanie Jedi End I: Sunset, które można przeczytać tutaj.

A na deser seria znakomitych fanartów autorstwa Tomasza Matyni, którego grafiki mogliśmy podziwiać na konwencie "Dagobah2006", a który przysłał nam kilka nowych prac. Można je zobaczyć w jego galerii.
To jednak jeszcze nie koniec. Jako bonus prezentujemy zestaw tapet, również autorstwa Tomasza Matyni. Do podziwiania tutaj.

Zapraszamy o czytania, oglądania i komentowania!
TAGI: Fanart (331) Fanfik / opowiadanie (213)

KOMENTARZE (2)

  • Krogulec2007-02-23 01:19:01

    a ja wam wysylalem 20 grafik chyba 2 razy i nic...faaaajnie.

  • faultfett2007-02-20 10:52:40

    Prace niesamowite - rozłożyły mnie na łopatki już na Dagobah - wielkie gratzy talentu dla autora! :)
    Czy szkice są wykonane piórkiem/długopisem? Bo Vaderowe główki... ee, popiersia :P to pastela lub kredka chyba?
    Aha - tapety też świetne :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..