Książki

"Last of the Jedi 7: Secret Weapon" w USA...

RI

Od niedawna w USA można kupować (i sprowadzać) siódmy tom dziesięciotomowego młodzieżowego cyklu autorstwa Jude Watson, którego akcja koncentruje się na przygodach Rycerza Jedi Ferusa Olina po wydarzeniach z "Zemsty Sithów". Okładkę obecnego tomu zaprojektował Phil Falco, a zilustrował Drew Struzan. Poniżej opis fabuły:

Imperium planuje w tajemnicy nową broń, a nadzorem jej budowy zajmują się Darth Vader oraz Wielki Moff Tarkin. Dołącza do nich nie kto inny jak były uczeń Jedi oraz przywódca Rebelii Ferus Olin. Jednak czy Olin faktycznie jest po ich stronie, czy jest tylko podwójnym agentem usiłującym wyjawić plany Imperium?

Ósmy tom zapowiadany jest na sierpień 2007.Tagi: Drew Struzan (27) Jude Watson (77) Last of the Jedi (26) Scholastic (122)

Komentarze (10)

Hialv -> I boję sie, że nic poza okładka nie będzie fajne. jeszcze w pierwszych tomach było dobrze, ale z każdym kolejnym zaczynam coraz bardziej przeklinać, ze zacząłem sprowadzać tą serię.

aj tam, ja się właśnie zabieram za 4 tom i jakoś mi się podoba.

JWM--->> Można, jeśli jest on krasnoludem/krzatem/krasnalem (czyli swojskim dwarfem:P).

errr... A przywódcami Rebelii to przecież byli Garm-Bel Iblis i Mon Mothma... No nie?

low seria ;/

Mi sie wydaje ze imie Ferus jest o wiele gorsza od nazwiska. W sumie wszystkie tomy seri LOTJ dotand byly do niczego. Mam szczerzol nadzieje ze Watson nie napisze wieciej niz 10 ksiazek tej serii.

jak można głównemu bohaterowi serii dać na nazwisko Olin...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.