Fandom

Dni Fantastyki 2007

LS

W dniach 29 czerwca - 1 lipca 2007, we Wrocławiu odbędzie się czwarta edycja konwentu Dni Fantastyki. Po raz trzeci, swój program zaprezentuje tam Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen. Podobnie jak w ubiegłych latach, konwent odbędzie się w Zamku w Leśnicy, a noclegi będą w przedszkolu (jak w zeszłym roku).

Trzydniowa wejściówka na konwent będzie kosztować 20 PLN, jednodniowa na piątek lub sobotę - 10 PLN, a na niedzielę 5 PLN, dzieci do lat dwunastu z opiekunem (który wykupi wejściówkę) wchodzą za darmo. Noclegi w przedszkolu będą dodatkowo płatne - 5 PLN.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem "Multimedia, Obraz, Dźwięk". Również blok Gwiezdno-Wojenny będzie w tym roku skoncentrowany na jednym temacie, ale w roku 30-lecia, tego należałoby się właśnie spodziewać.

W naszym programie znajdą się prelekcje, konkursy wiedzowe, koło fortuny, wspólne czytanie komiksu, pokazy filmowe, a także trunieje gier TCG, Sabacc, Minisy oraz inne atrakcje. Więcej na temat samego konwentu można przeczytać na jego oficjalnej stronie - http://www.dnifantastyki.pl lub na Forum, gdzie regularnie będą pojawiały się informacje o wszelkich nowościach, konwentowych.

Wszystkim jeszcze niezdecydowanym polecamy relacje z poprzednich lat Dni Fantastyki 2005 oraz Dni Fantastyki 2006 i serdecznie zapraszamy, bo poza programem Gwiezdnych Wojen, będzie dużo miejsca na wspólną integrację z innymi fanami, tak w knajpce jak i w plenerze, a przede wszystkim możliwość spotkania się z wieloma autorami fantastycznymi, których obecność, już tradycyjnie jest chlubą leśnickiego zamku.

Serdecznie zapraszamy.Tagi: Dni Fantastyki (35) Konwent (438) Wrocław (349)

Komentarze (15)

Vengar ...nie wysilaj sie .bo sie zmeczysz ;P

Juz licze dni :) Oj bedzie sie działo :)

Więc tak jeśli większość poznańskiej ekipy już się zdeklarowała,a na dodatek mój ulubiony kawałek Bielska też ma być to ja normalnie nie mam wyjścia,i też się pojawie

"GUFniażu"? Ej no, bez osobistych wycieczek proszę xD

Bielsko powinno być...:)

"wspólne czytanie komiksu" brzmi znajomo ;)
Ciekawe jak Wy to zorganizujecie:)

Nie przeżywaj...

Trzymajcie mię bo jak go strzelę zaraz w ten aryjski łeb... :P

GUFNIAŻU TY SIEM DO MATURY ÓCZ A NIE!!!!!!!!!111

No ale będziesz musiał mię sponsorować. A ja drogi jestem, bo dużo piwa chlejem :P

Kto zostanie moim opiekunem?

( - :

No to już zapowiem, ze będę, żebyście mieli więcej czasu na uszykowanie jakiegoś ładnego prezentu dla mnie na urodziny ^^

Tegoroczny konwentowy punkt obowiązkowy dla Prawdziwych Fanów. I dla wszystkich innych fanów też.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.