TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Zaproszenie na Eurocon 2002

2002-04-01 15:49:00

Nasi koledzy i koleżanki z Czech Star Wars Universe pragną zaprosić wszystkich na Eurocon 2002: "najważniejsze europejskie spotkanie miłośników literatury, filmu, internetu i gier związanych z science fiction, fantasy, horrorem, astronautyką i astronomią, UFO i tajemnicami, historią i przyszłością", które odbędzie się w Republice Czeskiej w Chocieborzu na początku lipca. Na Euroconie nie może oczywiście zabraknąć atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen, dlatego jednym z bloków i konwentów jest Star Wars Con. Szczegółowy opis całej imprezy znajduje się na stronie avalcon.cz (także polska wersja językowa), wszelkie pytania i uwagi można zgłaszać pod adresem mejlowym info@avalcon.cz. Wśród zaproszonych gości mają być takie osobistości jak: G.R.R. Martin, R. Holdstock, K. Bułyczow, A. Sapkowski, R.A. Ziemkiewicz, a także aktorzy ze Star Wars i Star Treka... Pisarze, dziennikarze, specjaliści z Republik Czeskiej i Słowackiej.

Star Wars Con z całą pewnością będzie jednym z najważniejszych elementów Euroconu. Zatem nie wahajcie się i zapiszcie się już dziś. "Potraktujcie Eurocon w Czechach jako wspaniałą możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, może najwspanialszego w całym waszym życiu. Akredytacja na Eurocon zawiera akredytację na kilka konwentów, wiele bloków programowych, bogate materiały. Eurocon trwa dwukrotnie dłużej niż zwykły konwent." Wysokość akredytacji jest uzależniona od daty wysłania na konto kompletnej opłaty (razem z opłatą za noclegi, wyżywienie i transport). Cena wyniesie 17 Euro pod warunkiem złożenia przelewu najpóźniej do 30.4.2002, potem cena wzrasta do 22 Euro. Cały cennik znajduje się pod tym adresem.

Jak będziemy mieć więcej informacji odnośnie samego Star Wars Conu to napewno o tym napiszemy. Warto jeszcze dodać, że w 2000 roku organizatorem Euroconu była Polska.
TAGI: Konwent (438) Strony internetowe (różne) (114)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..