TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Nawikon - garść informacji

2007-10-01 21:08:18 RAM

Jak już wspominaliśmy na Nawikonie organizowanym przez Rzeszowski Klub Fantastyki "Nawigator" znajdzie się blok Gwiezdnych Wojen.
Poniżej prezentujemy pierwsze atrakcje dla fanów SW.

1. Prelekcja "Stary, ale jary - Star Wars RPG druga edycja"

Słów kilka na temat "starego" Star Wars RPG. Czy system się nie zestarzał i dlaczego warto w niego grać? Omówienie mechaniki, zalet i wad, a także podobieństw oraz różnic w porównaniu ze Star Wars RPG d20.

2. Prelekcja „30 lat Star Wars”

„Gwiezdne Wojny” są z nami od 1977 roku. Przez te lata na stałe wpisały się we współczesną kulturę. W ciągu półtorej godziny prześledzimy ich bogatą historię oraz zobaczymy jaki wpływ wywarły na otaczający je świat.

3. Konkurs muzyczny „Star Wars”

Dla wszystkich wielbicieli Johna Williamsa, „Gwiezdnych Wojen” oraz dobrej zabawy. Wśród zagadek, zarówno banalnych jak i trudnych, znajdą się fragmenty muzyki i nie tylko. Przyjdź i sprawdź się.

4. Gwiezdnowojenne kalambury

Kalambury czyli o „Gwiezdnych Wojnach” na migi. Konkurs drużynowy więc potrzebny Ci będzie drugi pilot i strzelec, albo przynajmniej dwa droidy do pomocy. Hasła trudne i banalne, a nawet takie, które można pokazać i zgadnąć nie znając „Star Wars”.

5. Turniej Sabacca

Wkrocz z nami do świata gwiezdnowojennego hazardu. Poznaj tajniki sabacca, gry podczas której Han Solo wygrał Sokoła Milenium. Spotkaj się z innymi szulerami z całej galaktyki i weź udział w emocjonującym turnieju. Może tym razem szczęście uśmiechnie się do ciebie.

6. LARP "Spotkanie na Coruscant"

Jest rok 3891 BBY (Before Battle of Yavin ), 60 lat po zniszczeniu Malachor V w Galaktyce panuje spokój. Lecz już niedługo. Kolejnym zarzewiem konfliktu staje się Telos IV. Planeta ledwo podniosła się na nogi po zniszczeniach ostatniej wojny, kiedy spadł na nią kolejny cios. Atak ze strony floty Korporacji Czerka kosztował życie kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Teraz dyplomaci i przedstawiciele obydwu stron zbierają się na stacji „Pokój” orbitującej wokół Coruscant. Może to być ostatnia szansa, by uchronić Republikę przed kolejną, wyczerpującą wojną. Wojną, która po tragediach ostatnich lat, może okazać się zbyt ciężkim ciosem. Ale, na szczęście, nikt nie chce kolejnej wojny... Prawda?

Dalsze informacje już wkrótce.
Przypominamy, że za przygotowanie jednogodzinnego punktu programu wejście na imprezę jest darmowe. Jeśli chciałbyś pomóc w tworzeniu gwiezdnowojennego bloku napisz do Rzeszowskiej Akademii Mocy.
TAGI: Konwent (439) Nawikon (10) Rzeszów (211)

KOMENTARZE (3)

  • Kasis2007-10-03 08:50:16

    Panowie, a pomyślcie o tych dodatkowych punktach do klubu konwentowicza, czy jak mu tam:P

  • Sky2007-10-03 03:47:00

    u mnie zaledwie 371 km :D

  • Nestor2007-10-02 17:16:16

    Turniej Sabacca, chetnie bym pogral. Gdyby nie te 500 kilometrow :///

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..